Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti ezt hogyan csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

(Csináltátok/fogjátok csinálni)

Találkoznátok a párotokkal már felöltözve a szertartás napján, a temlom/házasságkötőt

terem előtt találkoznátok, vagy csak bevonuláskor?

Én az utolsót tervezem, de az hogyan oldható meg egyáltalán?


2014. aug. 31. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:

én ebből szerintem nem csinálnék ügyet.

nekem fontosabb lenne, hogy minél kevesebb stressz meg feszültség legyen az esküvőm napján, és ez pont az a dolog, ami miatt nem szeretnék görcsölni.

2014. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Esélytelen volt így megoldanunk..

Egyrészt nem akartuk a násznépet várakoztatnia. Fotőzással, így az délelőtt volt, 3,5 órát vett igénybe.

Tarthattuk volna más napon, azt viszont nem tartottuk hitelesnek.


Volt lánykikerőnk is, ígymég lehetett volna az, hogy akkor talalkozunk először.


Végül úgy alakult, hogy a fehérneműmet is a férjem segített bekapcsolni, mert mindenki rohangált, és engem elfelejtettek..:)

Plusz a férjem nyakkendőjét is én kötöttem meg :)

Nagyon izgalams volt, és így volt "tökletes"..

Tehát nem volt nekünk ezzel gondunk, nem vagyunk szentimentálisak, nem tudtam volna elképzelni, hogy olyan, mint amiket mesélnek, ogy elsírják magukat amikor meglátják stb...

mégisúgy istenigazából amikor odaértünk a fotőzásra akkor néztük meg egymást...azért az különleges volt, de nem a ruha miatt vagy ilyesmi, hanem a gondolat miatt, hgy aznap házasodunk, tehát tényleg örökre összekötjük az életünket...



A terved akkor oldhatő meg, ha a szertartás után van a fotózás, és külön helyszínről indultok.

2014. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk délelőtt volt a fotózás, otthon készülődtünk. Az első pillantás így is felejthetetlen volt, a saját fészkünkben, ahol megszoktam a reggeli álmos-gyűrött fejét, most üdén, csillogó szemekkel, elegánsan, izgulósan... Ha csak a bevonuláskor láttuk volna egymást, ott biztos próbáltuk volna visszatartani a könnyeinket, ami nem szép látvány fotókon :D így viszont ragyogó szemekkel, mosolyogva mentünk az anyakönyvvezető elé.
2014. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk valószínűleg úgy lesz, hogy a vőlegény idejön a lányos házhoz és itt együtt köszöntjük a szülőket, majd együtt megyünk vagy fotózkodni vagy már templomba.
2014. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi alapból együtt készülődtünk, öltözködtünk, és egy kocsival vittek minket a hivatalhoz. Nálunk nem lehetett csak bevonuláskor találkozni mert előtte még behívtak minket az anyakönyvvezetővel együtt egy kis szobába és a tanúk személyijét stb intézték, és elmondták még egyszer hogy mi hogyan lesz... Bár így is elrontottuk a szülőköszöntést:D izgultunk:)


Ha együtt éltek, de csak ott akartok találkozni, akkor az éjszakát is külön töltenétek gondolom.. akkor mindketten otthon aludhatnátok, vagy ilyesmi, és te is, ő is a szülői házból indulna.

2014. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nálunk a polgári és a templomi külön lesz. A polgárinál egyszerű ruhám lesz, nem fehér. A templominál valószínűleg együtt alszunk, és miután a párom felöltözött, átküldöm a szomszédba, vagy a sminkem hajam láthatja, de ő előbb fog indulni, és csak az indulás előtt öltözök át. Ha nem megoldható, de miért ne lenne, akkor 10 percre elfordul, és a ruhám fölé húzok egy hosszú selyem kabátkát, vagy valamit. Fotozás pedig csak templom után lenne.

Nem babonából, csak a meglepetés miatt.

A szülőköszöntő pedig szép dolog, de én nem szeretnék. A párom nem tudom mennyire ragaszkodik hozzá, még meg kell vele beszélnem.

2014. aug. 31. 17:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi már házasok vagyunk, májusban lesz a templomink és a lagzi.

Nekünk a Férjem a templomban fog meglátni először, úgy oldottuk meg, hogy fotózkodni másik napon megyünk majd. :)

2014. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!