Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan végződjön az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan végződjön az esküvő utáni vacsora? Illetlennek gondolnátok ezen megoldások valamelyikét vagy mindkettőt?

Figyelt kérdés

Nem tervezünk nagy és hagyomás esküvőt, kb. 50 fő, este vacsora, egy kis zene és tánc. Kb. éjfélre tennénk a végét, nem lenne hajnalba nyúló mulatozás. Két megoldásra gondoltunk:


1. A vőlegény és a menyasszony 11-kor szépen elbúcsúzik, megköszönik, hogy eljöttek a vendégek, és kettesben elmennek nászútra vagy egy éjszakára egy szép hotelbe. Ezután szép lassan szétszélednek a vendégek és hazamennek. (Jeleznénk előre, azt is, hogy kb. éjfélig tart.)


2. Meghívóban benne lenne, hogy éjfélig tart, majd háromnegyed 12-kor felállna az ifjú pár, és megköszönné, hogy eljöttek, elmondaná, hogy bezár az étterem, és menni kellene haza.



2014. szept. 19. 10:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem akkor már inkább az első.

A második nekem úgy tűnik, hogy bármilyen jó is a hangulat egyik percről a másikra ki vagyok dobva.

2014. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
1. szerintem jobb. engem nem zavarna a korai befejezes, ha elore tajekoztatak , h ilyen lesz, mert akkor tudom, mire szaitsak
2014. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
A másodiknál már nagy lenne a kapkodás. Nem kell 11-kor lelépnetek, de jelezzétek hogy hamarosan vége. Mi beleírtuk a meghívóba hogy meddig tart (ez azért is volt érdekes mert nem estébe nyúló lagzi volt).
2014. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 csabika1971 ***** válasza:
17%

Ha már az éttermet kibérlitek az úgyis egész éjszakára szól.

Akkor már nem mindegy a násznép meddig mulatozik, miután ti leléptetek?

Más részt nálatok nem lesz menyecske tánc? Az éjfélkor kezdődik és akkor adja násznép a táncpénzt és az ajándékokat.

Én meg ezt a szokást vagy akár "ceremóniát" még mindenképpen megtartanám, mert jópofa. És utána lépnék le a párommal. És a rokonságban meg biztosan van olyan személy akire rá lehetne bízni a további események felügyeletét és lebonyolítását.

2014. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%
Én is az elsőt javaslom. Előbb elmentek, elköszöntök mindenkitől, és nem a ti gondotok lesz,hogy 12kor elmenjenek a vendégek, meg hogy mégis hogyan lehetne finoman hazaterelni őket. Ez már az étterem (felszolgálók) feladata lesz.
2014. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem lesz menyasszonytánc, menyecsketánc, semmi ilyesmi. Csak egy vacsorát szeretnénk, utána lehet táncolni, beszélgetni egy pár órát és ennyi.
2014. szept. 19. 11:03
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a meghívóba, vagy egy mellékelt tájékoztatóba mindenképp írjátok bele, hogy meddig tart.
2014. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 csabika1971 ***** válasza:
83%
Akkor az első.
2014. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
#5-ös vagyok, azt elfelejtettem leírni, hogy azért amikor a meghívókat viszitek ki a vendégeknek, akkor szóljatok, hogy mi a tervetek, meddig lesz, hogyan képzeljék el az esti vacsorát stb.
2014. szept. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
22%

Biztos nem érezném jól magad az esküvődön.

Nagy ritkán elmegy az ember egy esküvőre, rákészül a mulatozásra, és éfjélkor ki van dobva, hiszen csak akkor kezdődik. Szerintem többen fognak sértődni, mint örülni.

...mi lenne, ha Amerikai mintára, a násznép előtt elindultok egy autóval (hotel, vagy nászút), ők meg hagy mulatozzanak tovább????


elég gáz....bezár az étterem.......


Házasodjatok inkább össze két tanúval esküvői vacsora nélkül, ha ennyire derogál nektek egy olyan nap megszervezése, amire mindenki jó szívvel emlékszik?


Persze.....a szemedbe úgysem fogja egyik rokon sem mondani a véleményét........

2014. szept. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!