Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknél csak vacsora/ebéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknél csak vacsora/ebéd volt, hogy lett vége, vagyis asztalbontás?

Figyelt kérdés
Szóval esküvőnk lesz a nyáron, és csak egy ilyen délutáni kis estebéd lesz, amit nem tervezünk tovább 2-3 óránál. Se tánc, se semmi, csak kaja. Szóval az érdekelne, hogy akinél ez volt, annak hogyan "lett vége"? Felállt a pár, megköszönte a részvételt és mondta, hogy akkor mehetünk haza, vagy hogy? Illetve ez a meghívóba vele volt valahogy fogalmazva, hogy pl. "ettől eddig vacsora"?

2014. ápr. 15. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irjátok bele a meghivóba, hogy az esküvő után vacsora lesz, ami ettől-eddig tart, és utána vége a szertartásnak. Ez valahogy érződjön benne. Amikor pedig a vacsorának vége, utána még esetleg kis beszélgetés, és utána mindenkihez menjetek oda (
2014. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
köszönjétek meg hogy eljöttek és mondjátok hogy elköszöntök tőlük, mert vége a szerény szertartásnak.(persze nem kimondott mindenkihez kell odamenni, hanem asztaltársasághoz) ennyit mindenkivel közöljetek, meghivon is egyértelmü legyen, hogy csak vacsora lesz.
2014. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is belekellene irni hogy pl:

Eskuvo utan atvonolunk x-be es ott pl 5-9ig tart a vacsora.... valahogy igy kellene de szepen megfogalmazni :)

Sok boldogsagot elore is :)

2014. ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

De jó. Ha lenne esküvőm, én is ilyet szeretnék, nem való nekem a nagy mulatozás. :)


Szerintem úgy írjátok eleve a meghívót, hogy "a szertartás után egy jó hangulatú, közös vacsorára, mely kb. 5-9-ig tart" - valami ilyesmi.

2014. ápr. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy jó, hogy ettől eddig tart. Mi is beleírtuk, senki nem reklamált miatta. Amúgy lesz egy barát, aki konferálja a dolgokat (nem vőfély), pl. köszönti a népet, pezsgős koccintást vezeti, zenészt felkonferálja (nálunk háttérzene lesz).
2014. ápr. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

azért az ebéd, a vacsora, nem a szertartás része. én halálra röhögném magam, ha valaki vacsora után bejelentené, hogy vége a kis szerény szertartásnak :D milyen szertartásnak, hogy megettük a rántott hust? :D

ahogy itt irták is a szertartás után, vacsora..... és a vacsorána lesz vége ekkor meg akkor, nem a szertartásnak......


egyébként mi nem irtuk bele, svédasztal volt, nagyjábol mindenkinek tiszta sor volt, hogy ez max. 2-3 orát foglal magába.

2014. ápr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen volt, szertartás, utána ünnepi ebéd :) A tortázással beszélgetéssel nekünk 5-ig tartott kb., utána az élet megoldotta, mert elkezdett esni a hó (tavaly március :D), így mindenki ideálisnak tartotta a hazaindulást. Mi a meghívóba nem írtunk konkrét időpontot, csak hogy meghívjuk a szertartásra és az azt követő ünnepi ebédre, mindenki egyből értette :) Ha nem kezdett volna el esni a hó, akkor a "vőfélyünkkel" (sógorom) köszöntük volna meg a részvételt, jelezve, hogy vége van. :)
2014. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is csak ebéd volt a polgári esküvő után. Olyan kevés ember volt meghívva, hogy nem volt értelme meghívót sem csináltatni. Csak 17-en voltunk ott Mindenkit személyesen hívtunk meg.


Megvolt az ebéd, utána tortákat vágtuk fel, közben ment a duma...aztán kb 3 órával az után hogy odaértünk az étterembe, elkezdtünk készülődni, mert tél volt, kezdett sötétedni:D ez egy remek kifogás volt:) így mindenki elcsomagoltatta a kis kajáját amit akart, meg osztogattunk tortát is és ennyi.


Nem kellett senkit noszogatni...valahogy magától jött, hogy az ebéd nem tart örökké:)


De ha akarjátok, adjatok meg időpontokat hogy mondjuk 13.00-tól 16.00ig tart az ebéd... és ennyi.

2014. ápr. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem írjátok bele a meghívóba,hogy a szertartás után vacsora, ami 19-ig tart az xy helyen.
2014. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki ügyes tanácsot adott. Egyébként én azt nem értem, hogy miért olyan sietős befejezni az ünneplést, hogy kaja után azonnal mindenki húzzon haza. Mi is szűk családi körben tartottuk a vacsorát, nem volt tánc, de a zene ment a cd lejátszóból. Beszélgettünk, ettünk. A tortát is 10 után vágtuk fel valamikor. Legkorábban éjfél körül ment el, aki messzebbről jött. Egész éjszaka fenn voltunk, beszélgettünk.
2014. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!