Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Őszi esküvőre ezek közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszi esküvőre ezek közül melyik illene?

Figyelt kérdés

Ezekből a lila színűeket néztem:


[link]


[link]



Ebből olajkéket:


[link]


Szürke:


[link]


2014. szept. 23. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Illeni mind illene, ha szép karcsú alkatod van. Ha duci vagy egyik sem illik.

A második ruha lenne a favoritom, de a többi is tetszik

2014. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Szürkében nem foghatsz mellé.
2014. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első tetszik nagyon fazonra.

Ezek nem túl vékony ruhák? Azért nem mindegy, hogy napos októberi ősz, vagy hideg november végi.

2014. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A második nagyon szép :)
2014. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2-es tetszik a legjobb,mert az elegánsabb is.:) Persze attól függ,hogy milyen az alakod.:)
2014. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez első tetszik nagyon.
2014. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Milyen az alkatod, mert az egyáltalán nem mindegy. Nekem a második jön be a legjobban.
2014. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Októberi lesz az esküvő, úgy néztem viszonylag jó időt írnak arra a napra. Van alkalmi ruhám, de az nagyon nyári. Valami hosszú ujjúban gondolkodtam, mert nekem mindig fázik a karom 25 fok alatt. :)



Alkatra nem vagyok duci, nőies viszont annál inkább. Olyan Kim Kardashianos, csak negyede akkora fenékkel. :D Néha szégyellem, de gondolom az ilyesmi ruhák nem túl előnytelenek. Szívesen hordok ruhákat, és a többség szerint jobban állnak, mint a sportos öltözékek.

2014. szept. 23. 17:02
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a harmadik tetszik, a negyediknek pedig a színe. Ha viszonylag nagy melled van, akkor a V nyakú ruhák állnak neked jól szerintem. Viszont ami egyikben sem tetszik: tiszta műszál az egész. Tulajdonképpen nejlonzacskót húznál magadra, ami viszketős, izzadós, és ahhoz képest nem éppen olcsó. Biztos nem találsz hasonló ruhákat valami kényelmesebb anyagból?
2014. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

nekem az első tetszik

de ha én házasodnék, a nő vendégeim örülnék ha szolidabbak lennének így akkor a 3.

2014. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!