Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok, ha ezt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha ezt mondta volna nektek a leendő férjetek?

Figyelt kérdés

A leendő férjem szeretné az exfelesége gyerekeit magához venni akiket mástól szült az a nő.

Azt mondja azért szeretné mert tudja hogy rossz sorsuk van mellette.

A gyerekek apja külföldön van, ő rá sem néz a gyerekekre.


2014. okt. 1. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Részemről tuti, hogy nem lenne leendő férjem.
2014. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Azért ez nem így megy, nem fognak neki odaadni csak úgy olyan gyerekeket, akikhez semmi köze nincsen.
2014. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha az anya és apa lemond róluk és örökbe fogadjuk őket, rendben lenne, belemennék. Csak úgy, hogy ne ott legyenek, hanem nálunk, nem. Intézzük hivatalos úton, és legyenek a mi gyerekeink, de másét jótékonyságból nem tartanám el. Szeretem a gyerekeket, és nem zavarnak, ha nem az enyémek vér szerint, de legalább a módját adjuk meg!
2014. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Eddig miért nem vette magához?

Veled együtt akarja megoldani a gyerekek gondját, ami nagyon szép lélekre utal, de hogy egyikőtök sem édesszülő, az bizarr lesz.


Ha kőgazdag szőke herceg a leendő párod, és mindenben baromi jó, akkor ok. de ha nem, akkor eltűnődnék, kell a sok probléma? ráadásul jönnek a saját gyerekek is..lesz ott élet rendesen..

2014. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Ez tőled függ, mennyire vagy tyúkanyó típus.


Én biztosan nem mennék bele, ha ez a kapcsolatunk végét jelentené is.

2014. okt. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha a fėrj valos verszerinti gyereke lenne belemmenėk ! De mivel nem verszerinti igy mar nem nevelnem itt mar nem 1 gyerekrol van szo,hanem gyerekekröl! En azert nem jarnam a birosagot olyenert harcolni ami nem is enyem nem is engenet illet!es neg ha meg is nyeritek a pert a gyereket nekted adjak a szulok,az ex mindig az eletetekben lesz mint 1*turkalo* a gyerekei miatt. Azert csak akarja majd tartani veluk a kapcsolatot csak akkarja latni stb... es ni cs vgereked de egybol meg ks csaladosodsz es jonnek majd a te ggerekeid is! Hat koszonom szepen ebbol en nem kernek.



De az jutott az eszembe nem lehetseges hogy a parod esetleg nem is akar mar veled hazzasagot???csak azert mondta ezt mert gondolja akkor ugyis elhagyod? Esetleg ujra az exel van??bocsi csak nekem furran non le ez az egesz egy epp ėsszel gondolkodo ferfi nem kerne ilyet toled akik nem is a sajat gyerekei!!!



Ha eszed van nem vàllalod el màs gyerekeit!

2014. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elirtam bocsi*nincs gyerekeod es egybol meg is csaladosodsz mas gyerekeivel
2014. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha lenne az ex-szel közös gyerekük, és azt a férj nevelné, akkor megérteném, hogy a féltestvéreket együtt akarja nevelni. Így azonban nem sok sanszot látok arra, hogy ezt meg tudja valósítani. Neked azonban el kellene gondolkodnod azon, hogy miért akar továbbra is ilyen szoros kapcsolatot az exfeleségével.

Jól érzed, valami nincs rendben!

2014. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van e ra hely es biztosítva vannak e hozza az anyagiak, ez lenne az elso, ami érdekelne. Ha igen, akkor a gyerekek kora es hogy mennyi ideig nevelte a vőlegényemmel őket. En találkoztam e velük, volt e, van e barmilyen kapcsolatom a gyerekkel.
2014. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a szomszéd Józsi gyerekeit is vegyétek magatokhoz, meg az én igazi rosszcsont unokaöcsémet is kölcsön adom Karácsonyig.
2014. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!