Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennél, ha valaki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha valaki ilyen ruhában jelenne meg az esküvődön?

Figyelt kérdés

Vendégként természetesen.


[link]


2014. okt. 17. 18:48
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
87%
A menyasszonyt nem fogja érdekelni. Aznap ő a legszebbnek fogja érezni magát. Egy csomó időt töltött vele hogy az általa legszebbnek tartott ruhát kiválassza, megtervezték a haját a fordrásznál és a sminkjét is. Ő csak akkor érezné rosszul magát ha egy második menyasszonyi ruhás nő táncikálna ott mellette. Sokan nagyon egyszerű esküvői ruhát választanak a nagy napra , de ők is a legtutibbnak érzik magukat aznap a ruhájukban. Tehát a menyasszony életérzéséből nem fogsz levenni ezzel a ruhával. I
2014. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
73%
Semmit.
2014. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként az esküvőmre hasonló fekete szoknyában, fekete bakancsban és fekete gót felsőben érkezett a tanúm feket hajú, nem túl életvidám barátnője. Mögöttem ült, fancsali arckifejezésssel végig, mókás kontrasztot nyújtott a fényképeken. Azóta is sokat nevetünk ezeken a képeken, pedig jó pár éve volt.
2014. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
87%

Nem tennék semmit. Nekem tetszik. Persze attól is függ, hogy ki viseli. Nyilván nem áll mindenkinek jó, de az már legyen az illető baja :)

Egyébként konkrétan mi a kérdés?

Baj-e, hogy fekete? Szerintem már nem nagyon figyelnek erre oda, nagyon sokan húznak fekete ruhát.

Vagy baj-e, hogy kicsi különleges, nem a szokásos sablon kis koktélruha? Nem, nekem kifejezetten tetszik.

2014. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon tetszik a ruha, nem szólnék semmit, ha ebben jönne, de biztosan kirína a tömegből. Neki lenne szerintem kellemetlen.

Ugyan nem esküvőre való, de nagyon szép ruha!

2014. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
78%
ha amugy is ilyen a stilusa nem lepodnek meg,de teny hogy nem ilyen alkalomra valo.
2014. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
86%

Semmit. Felőlem mindenki olyan ruhát vesz fel, amilyet akar, és amilyenben jól érzi magát. Engem nem érdekel, nem csinálok ilyesmiből gondot.

Felőlem aztán még keringőruhában is jöhetne, akinek úgy tetszik. :D

2014. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
58%
Nekem tetszik, engem nem zavarna ha én lennék a menyasszony. De ha meghívottként ezt szeretném felvenni, megkérdezném előtte a menyasszonyt, hogy zavarná-e.
2014. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
80%
Lehet észre sem venném. Nekem az sem tűnt fel, hogy az egyik vendég ugyanolyan ruhában jött mint a menyecskeruhám. Egyébként meg egészségére. S kedvem elrontani nem tudná, az meg nem érdekel, hogy a többi vendég mit szól, legyen az ő gondja.
2014. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
83%

Semmit.. Akinek olyan stílusa van, hogy ilyet venne fel, annak a hétköznapi életben is az volna, és nem lepődnék meg..

Egyébként a legkvésbé sem érdekelt kin mi van.. Később a fényképken tudatosult csak

2014. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!