Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennél, ha valaki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha valaki ilyen ruhában jelenne meg az esküvődön?

Figyelt kérdés

Vendégként természetesen.


[link]


2014. okt. 17. 18:48
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
41%
Konkrétan hazaküldeném, mert szívbajt hozna szegény konzervatív, mélyen vallásos nagymamámra. A család az első.
2014. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
84%
uuuuuu, ez a ruha nagyon ott van, de tényleg nagyon fetűnő lenne.
2014. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
83%
Neiem tetszene,ugyan nem az en stilusom mert kicsit Addams family de ettol fuggetlenul szerintem jo:-)))Karaketeres,szoval ha valaki igy jelent volna meg az eskuvomon engem nem zavart volna:-)))
2014. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
49%

Vendégként nem ajánlanám. Nem a szín miatt, az sok menyasszonyt egyáltalán nem zavar, hanem a fazon miatt.

Én a saját esküvőmre venném fel :D

2014. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. Soha nem szóltam meg senkit az öltözködése miatt. Nekem az esküvőm napján is csak az számítana, hogy ha tükörbe nézek, akkor elégedett legyek azzal, amit látok. A vendégek meg jöjjenek abban, amiben akarnak. Ha ez goth jelmez, akkor az, ha piros ruha, akkor az, ha fehér, akkor pedig az. Ezt a manapság egyre hisztérikusabb színkorlátozást is egy baromságnak tartom. Egy esküvőn mindenki tudja, hogy ki a menyasszony, és nem fogják egy fehér ruha miatt azt hinni másra, hogy ő az, a piros miatt sem, hogy menyecske, és a fekete miatt sem azt, hogy egy temetésre érkeztek. Mellesleg a férfiakon egytől egyig öltöny szokott lenni, mégis mindig tudják, ki a vőlegény, nem keverik össze senkivel...
2014. okt. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Nekem az a fontos, hogy eljöjjenek azok, akiket szeretek, akár ágyékkötöben és vödörrel a fejükön is. Igen sekélyes gondolkodásra vall, ha valakinek az öltözék kizáró ok lehet.
2014. okt. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
68%

Meglepődnék, hogy ennyire nem ismertem a csajt aki ezt felvette, semmi ízlése sincs, azonkívül hogy bunkó, mert feketében jött. (Színes nagy kiegészítőkkel egy egyszerű fekete ruhán nem akadnék fenn.)

Végtelenül rondaaaa.

2014. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nekem sincs ízlésem, mert egyre szebbnek látom ezt a ruhát.
2014. okt. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
74%

Tényleg nem szép ez a ruha, nem azért mert gót, hanem mert közönséges és unalmas. Vannak nagyon király gót rucik is .Szerintem ez kor függő is, 30-on alul bulinak és állatnak tűnik ez a ruha, azon felül egy kissé erőltetettnek és nevetségesnek.


Ez például kurta szép:

[link]

2014. okt. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

ma 09:22, Szépnek szép, de akárhogy nézzük, melegebb időben a másikban kevesebb esély van hőgutát kapni.

Igen, lehet, hogy nem nyári esküvőről van szó, nem ezért írtam. Hanem mert nem ugyanaz a kategória a kettő. Kendő helyett is kendőt ajánlanék, nem sálat.

2014. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!