Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennél, ha valaki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha valaki ilyen ruhában jelenne meg az esküvődön?

Figyelt kérdés

Vendégként természetesen.


[link]


2014. okt. 17. 18:48
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
29-es! Meseszép a belinkelt ruha, de azt szerintem kevés menyasszony tolerálná. A mai menyaruhák ennél sokkal unalmasabbak, úgyhogy tuti hogy túlöltözné a menyasszonyt. Olyan lenne mintha megjelent volna egy titokzatos fekete menyasszony is az esküvőn, és sokkal több figyelmet kapna.
2014. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Hogy elvont stilusa van. De ha o igy erzi jol magat es mivel nem szabtam meg, hogy mindenki zartnyaku, konszolidaalt ruhaban jelenjen meg nem sok mindent.
2014. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

29-es vagyok- szerintem nagyjából mindegy milyen stílusú a ruha, csak ízléses legyen és a viselője tudja hordani.

A kérdező által belinkelt ruhával az a gond, hogy tramplis, közönséges.

Az általam linkelt gót ruha csak példa arra, hogy vannak stílusos, lélegzetelállító ruhák ebben a stílusban is.

2014. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
ma 12:41, Ja, a te ruhádban akkor beengednéd a vendéget, a másikban nem? Hááát...
2014. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Én voltam egy esküvőn, ahol a vőlegény 17 éves unokatestvére ilyesmiben jelent meg.. az még ennél is durvább volt..


Ilyen fekete fűző, és ilyen szabású szoknyarész, viszont a szoknya tüll volt, fekete-tűzvörös kombinációban...


A menyasszonytól nem hallottam semmit, de a vendégek nagyrészének megvolt a véleménye. Mi is kiröhögtük.. Bár ott a rokonság nagy része nem tudta, hogy illik felöltözni. Komolyan mondom, hogy 40 fős baráti társaság volt a legkulturáltabb. Mindenki úgy öltözött fel, ahogy egy esküvőre kell.

2014. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
65%
a másik linkelt nem 'egy ruha' hanem egy fűző, egy csipkés hosszú ujjú felső, egy szoknya és jó eséllyel egy nagy alsószoknya. szépnek szép, de vendég nyilván nem öltözne fel így
2014. okt. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
65%
Aki ilyet vesz fel, az az élet többi területén is hasonlóan öltözködik, akkor pedig én sem várnám el, hogy másként öltözzön (az lenne éppen fura).
2014. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
57%

Vannak nagyon csinos gót jellegű ruhák, amiket esküvőre is fel lehet venni, nem baj az ha valakinek van stílusa, de egy ilyen ünnepségre illik kicsit "semlegesebb" ruhát felvenni. Pl ezek szerintem még beleférnek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Uhhhh, gyönyörű *__-
2014. okt. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

hát sejteném, hogy ez a gáz cucc még téma lesz egy darabig... :)

engem nem érdekel ki mibe jön, szerencsére azért a menyasszony öltözéke mindig eltér a többiekétől :) :)

2014. okt. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!