Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha rajtatok múlna, engedélyezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rajtatok múlna, engedélyeznétek a melegek házasságát? És a gyerekvállalását?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 15:02
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
45%
Nem.
2014. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2014. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
63%
Igen.
2014. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
63%
Igen.
2014. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
59%
igen
2014. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Engem nem zavarna h melegek és inkább neveljenek ők gyereket mint olyan aki veri, éhezteti a gyereket. Azt sem értem miért kell őket elítélni??!! Igaz sajnos ebben az országban ez nem menne annyira mert a gyereket csúfolnák miatta mert itt mindenki mindenkit csúfol, kibeszél. De mit lehet várni a gyerekektől ha a felnőttek is ezt teszik, itt is csak állandóan egymás életébe túrkálnak. Más országban ez elfogadott ott a gyereket sem piszkálják miatta.
2014. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2014. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
68%
Igent írtam és nem vagyok b*zi. Sok meleg ismerősöm van, és ugyanolyanok, mint mi. Mégis szégyenben kell élniük a társadalom miatt, mert elkönyvelték rossznak őket...
2014. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
55%
igen. és szigorúan véve azért, mert a gyereknek sz@r, ha jogilag csak egy szülője van, holott kettő viseli a gondját - ugyanis vannak már ilyen családok, nem is egy, ahol a gyerek sínyli meg a jogi problémát. szóval a partner gyerekének örökbefogadását még szép, hogy engedélyeztetném.
2014. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
56%
Igen, mind a kettot. Az eskuvonek abszolut nem latom az akadalyat, a gyerekvallalst meg siman csinalhatjak ugy, mint a heterok, sot, kulonben is. Szerintem a noi es ferfi szerepek nagyon osszemosodtak mar, sot valahogy ugy erzem, nem is leteznek kulonbsegek, a szerepeknel nem a milyenseg, hanem a jellemben valo mennyiseg a mervado. Szoval egy ferfi is lehet hazias, de egy no altalaban jobban. Egy no is dolgozhat kemenyebben, de egy ferfi altalaban jobban. Egy ferfi is lehet erzekeny, de egy no altalaban jobban, egy no is lehet "durva", de egy ferfi altalabn jobban.
2014. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!