Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha rajtatok múlna, engedélyezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rajtatok múlna, engedélyeznétek a melegek házasságát? És a gyerekvállalását?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 15:02
1 2 3 4 5
 41/45 MrPifta ***** válasza:
Nemmel szavazók: A te életeden változtat, hogy nekem barátom vagy férjem van? Aligha. Az enyémen sokat.
2014. nov. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Polgári esküvőt igen, a gyerekvállalást meg oldják meg, ha tudják, de örökbefogadásra inkább a hetero párokat részesíteném előnyben.
2014. nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Igen, Igen
2014. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha akarják tegyék meg ők is :)

2014. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Igen, engedelyeznem. Sokakkal ellentetben kepes vagyok felfogni, hogy egy gyerek nem fogja eltanulni a szulei szexualis beallitottsagat, hiszen ha igy lenne, nem is lennenek melegek. Szerintem egyebkent sokan szivesebben nonenek fel egy rendes meleg parnal (mert ha mar orokbefogadhatnak, akkor eleg szigoru kovetelmenyeknek kll megfelelniuk), minthogy alkoholista, vagy eppen bantalmazo szulok neveljek fel oket.
2014. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!