Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha rajtatok múlna, engedélyezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rajtatok múlna, engedélyeznétek a melegek házasságát? És a gyerekvállalását?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 15:02
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
36%
Nem!
2014. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
40%
nem.
2014. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
27%
A melegekkel semmi bajom, nem ítélem el őket de azért itt meghúznám a határt. NEM.
2014. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
43%
Persze. Nem a nemi identitastol fugg, hogy mennyire jo szulo az ember. Hetero es nen hetero szulok kozott is van jo es rossz.
2014. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
45%
nem
2014. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 Andizsuzsi ***** válasza:
58%
A polgári házasságot támogatnám, mert az egy jogi kategória, két ember életközösségét jelöli. Az egyházak meg úgyis eldöntik, hogy melyiküknek fér bele. A gyerekvállalást simán támogatom, egy gyerek személyiségét az őt nevelők személyisége és nem a neme alakítja.
2014. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
32%

Nem annyira egyszerű a kérdés, mint amilyennek látszik, tehát nem olyan egyszerű egy sima igennel és nemmel válaszolni. Alapból mindenkinek joga van ahhoz hozzámenni, akit szeret. Semmiféle kritériumot nem etikus felállítani, hogy ki kihez mehet hozzá. Ennyi erővel az egészséges fajfenntartás végett kiszabható lenne sok más elvárás is.

A gyerekvállalás megint csak egy fura dolog, mert alapból elvileg nem tiltja semmi, hogy egy egészséges nő gyereket vállaljon, ha az életkörülményei megtehetik, és ebbe nem tartozik bele a nemi identitása. Bár ezt nem tudom, de örökbefogadásnál is ez lehet a helyzet, ha férfiakról van szó. Elsősorban az élhető körülményeket vizsgálják, nem a szexuális hajlamot. Sajnos nem kevés olyan házaspár vállal úgy gyereket, hogy nem tudja biztosítani a megfelelő körülményeket, vagy rosszabb esetben nem bírja az idegrendszere.

A fentiekből tehát arra utalok, hogy semmivel sem lehet rosszabb egy azonos nemű pár gyereknevelésre.

Ami ellene szól részemről, hogy így is már elég sok torz példát látnak a gyerekek, véleményem szerint egy egészséges lelki fejlődéshez szükség van női és férfi mintára is. Ha az egyik hiányzik, ott a kis leendő felnőttnél is hiányozni fog valami. Ha ez esetleg gyakorivá válna, és egy idő után természetessé, ez negatív módon hatna a fajunk fenntartására. Félő, hogy nem létezne nő és férfi, csak vagy nő, vagy férfi.

Tehát az a legjobb, ha azt mondom: NEM!

2014. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
49%

Mindkettőt igen.

Sokan azért ellenzik a melegházasságot, mert úgy gondolják, attól a saját heteró házasságuk fog kevesebbet érni. Hát az én házasságom értéke csak 2 emberen múlik, rajtam, és a férjemen, senki más idegenen. Azt meg, hogy miért házasodhassanak egymással ők "is" nem tudom megmondani, bennem sose egy percig nem merült fel, hogy miért ne házasodhatnának.


A gyerekeknek az az érdekük, hogy szerető, gondoskodó szülők neveljék fel.

2014. nov. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Wáó! Most pozitívan csalódtam az emberekben! Jóval több nemleges válaszra számítottam. Egy hetero lány vagyok és vannak meleg barátaim. A saját szememmel láttam, mennyire képesek szeretni egymást. Talán szorosabb is a kötelék köztünk, mint a legtöbb pár között. Csak annyit tennék hozzá, hogy pl. Neil Patrick Harris családja a legboldogabb családnak tűnik, amit valaha láttam.


[link]

2014. nov. 17. 15:53
 30/45 anonim ***** válasza:
50%
18, ennél durvábbakat is látsz/hallasz heteróktól, ha kimész az utcára!
2014. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!