Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megrendeljem ezt a ruhát vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megrendeljem ezt a ruhát vagy ne?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy kínai..Meg azt is,hogy elég gagyi a minősége.De végülis csak pár órára kell.

Csak attól félek,hogy nem is úgy néz ki mint a képen.Mert ezek a kínaiak azt szokták,hogy feltesznek képeket az eredeti ruháról és ők csak lemásolják..


Nagyon tetszik ez a ruha...és sehol máshol nem találtam ilyet.

Mit tennétek a helyemben?



2014. dec. 1. 19:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor rendeld meg, ha utána is marad annyi a keretből, hogy tudsz venni/bérelni másik ruhát (ha ez nem lenne jó). Facen nézz szét, vannak ebayes, és alis csoportok is, ahol utána tudsz kérdezni az eladónak.
2014. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

igaz, nem esküvői ruhát, de ruhát már rendeltem nemegyszer ebayről. a legutóbbi szoknya pont ma reggel jött meg, imádom, még jobb is mint a képen (az anyaga miatt).

szerintem az ártól meg az anyagi helyzetedtől függ. ha belefér a költségvetésbe és az időtökbe, hogy szükség esetén újat vegyél/bérelj, én megpróbálnám.

2014. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
#9: Nem állna jól a zöld ruha senkin sem, de az eredeti sem úgy állna a jobb oldali nőn, mint a baloldalin.
2014. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

mennyi? ha nem nagy összeg, én megpróbálnám.


Amúgy én is sokat rendelek, eddig mindig elégedett is voltam :)

2014. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nyáron voltam egy esküvőn, a menyasszony előtte mondta, hogy Kínából rendelt ruhát a neten, ami ráadásul egy A4-es pufiborítékban érkezett meg... Hát nem sok jóra számítottam, de végül... meg nem mondtad volna, hogy nem szalonból van a ruha, gyönyörű volt, normális anyagú.
2014. dec. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A/4-es pufiborítékban érkező ruháról csak az nem mondja meg, hogy nem szalonból van, aki igénytelen és/vagy nem látott, tapintott stb. még igazi szép ruhákat. Tetszik, nem tetszik, lepontoznak, nem pontoznak, van sok igénytelen ember, akinek megfelelnek ezek a dolgok meg a nyilvánvaló silányságot, gagyiságot sem veszik észre. Ha te is ilyen vagy kérdező rendeld meg, elégedett leszel. Ha nem, akkor meg ne rendeld meg, mert ha kibontod sírni fogsz.



Van aki a kakós tejbevonóról is állítja, hogy van olyan minőség mint egy kétezer forintos Lindt csoki.

2014. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!