Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megmutatnád a menyasszonyi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmutatnád a menyasszonyi és a menyecskeruhádat és leírnád az árát? Jövőre lesz az esküvőnk

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Eloszor is milyen az elkebzelesed, rovid hosszu egyenes vag a alaku , habos fodros stb es millio1 lehetoseg.

az ha feltoltom a kepet nem biztos hogy a te eseted, soooot az sem biztos ha esetleg tetszik, talalsz e ugyanolyat.

Ajanlatos elmeni az uzletekben es ott a,kinalatbol valasztani!



Ui: sok boldogsagot !

2014. dec. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi,főként az árak miatt érdekelne, a neten már sokat nézegettem, csak ott gyakran nincsenek árak feltüntetve,és kíváncsi is vagyok :)
2014. dec. 2. 22:21
 3/12 Jázi :) ***** válasza:
100%

Szia!

Én márkás ruhát vettem aminek az eredeti ára 400.000.- lett volna, de egy szalon kiárusításán vettem meg úgy,hogy egyszer se volt bérbe adva 120.000-ért.

Igaz így utólag bánom,hogy ennyit költöttem rá ezért az egy alkalomért, mert most meg itt áll egy szobában a próbababán és nem tudom eladni. Ha ezt tudom előre akkor tuti veszek egyet kéz alól amit csak egyszer használt valaki. Az mér 50-70.000-ből is kijött volna.

2014. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi,mi volt a márkája? képet küldenél?

milyen méret?

2014. dec. 2. 23:00
 5/12 FelhasználóBp válasza:
62%

Betty Szalonból volt a ruhám az Oktogonról.

25000 Ft volt úgy, hogy nem kölcsönözve....Igazi hercegnős- királylányos.

2014. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sincerity ruhám volt a Bonjour Szalonból 105.000 volt a kölcsönzése.

A menyecskeruhám is onnan volt (tulajdonképpen csak rövid türkiz színű koktélruha), így akciósan 15.000 volt a kölcsönzése

2014. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Képet is küldenétek? Köszi
2014. dec. 3. 10:58
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Szia! Én így tudok képeket mutatni. A dekor összesen, mindennel együtt (csokrok, díszek, székszoknya, kitűzők, asztali dekorok) 78.000 Ft-ba jött ki. A smink, haj, köröm, próbával összesen kb. 20.000 Ft volt. A ruha 110.000 volt bérelve, de ebben benne volt a bolero, menyecske ruha, abroncs, fátyol, kesztyű is, egyébként 180.000 lett volna csak a ruha, csak épp esküvőkiállítás után kölcsönöztem ki, és így akciós volt ...

2014. dec. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Aktív diákom volt, így kb 20 000-ért kölcsönöztem Pesten, a Csillag jelmeznél.
2014. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Barátnőm anyukájának van egy kis szalonja, náluk próbálgattam, de egyik ruhájukban sem engedtek férjhez menni, hiába volt egy nagy kedvencem. Varrtak egyet nászajándékba, amiben esküvő után még gyönyörködtem egy kicsit, aztán visszaadtam. Ez adta az alapötletet: [link] A szoknya alján is volt egy kis csipke, a hátul derékig érő, íves kivágása volt.

Menyecskeruhám igazi retro volt: [link] Fehér szalag nélkül, szív alakú dekoltázs résszel, annak a szélén volt egy kis fehér levarrás, hátul fűzővel.

2014. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!