Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen jók vagytok?...

Tényleg ilyen jók vagytok? Sokan írjátok ki kérdésnek, hogy ha majd negyven ötven percet futok naponta vagy 10 kilométert futok, akkor milyen gyorsan fogyok le.

Figyelt kérdés
Nos lehet, hogy velem van a baj, de már második hete futok reggelente, de nem bírom ennyire a tempót, igaz én soha nem is csináltam. A többi kérdező csak szeretne annyit futni amennyit és ahogy vagy nekik is nyügve nyelős az elején?
2013. ápr. 23. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyögve nyelős! Én utálok futni, nem esik jól! Az egyetlen öröm a futásban, amikor túl vagy rajta! De fogyás szempontjából hasznos, ezért szenvednünk kell!
2013. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Salx Narval ***** válasza:
Hááát, húszon évesen röhögve lefutottam, most már sétából is elég ennyi.:D Szerintem bőven elég, ha eleinte a felét futod, aztán, ha megszoktad emelheted a távot. Esetleg iktass be sétákat is, kifújod magad és mehet tovább.Nem kell mindjárt az elején megszakadni.:D
2013. ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az eleje nyögvenyelős, sőt, később is van, hogy valamiért nem megy. Amikor elkezdtem, 800 métert sem tudtam egyszerre lefutni. Most egy másfél hónappal később, úgy, hogy nem futottam minden nap, csak heti 2-3 alkalommal és egy hét ki is maradt, most megy 2,4 km egyben. Ez sem nagy szám, de alakul idővel.

Szerintem ez emberfüggő, nekem iszonyú szar az állóképességem, és szerintem a technikám sem volt az igazi az elején. Most sem gondolom, hogy fantasztikusat fejlòdtem, de legalább nem fogyok ki a levegőből).

Szóval apró lépésenként megy nekem is.

Kitartás, van, akinek fejleszteni kell az állóképességét meg a technikáját, hogy bírja.

2013. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Most nem kezdem el írni a hosszú futás problémáit, szimplán tisztelegnék a fórumozók előtt.


Iszonyat kemények! Kicsit félek is írni néha, mert tudom ha szembe jönne az utcán akkor képes lenne 10 kilométeren át üldözni, kitartóan.


Na vajon akkor miért nem érnek el semmi eredményt? Többet ésszel mint felesleges erővel, vagy mi?

2013. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 1 kilométer után már majd' összeesek. Egyébként nem vagyok rossz kondícióban, más mozgás jól megy, de a futás az nem. De nem utálom, szívesen futok (kivéve a suliban, ott gyűlölök), és remélem, hogy előbb-utóbb jobb leszek.

Nem mondanám, hogy a futás miatt sikerült fogynom, de még csak azt sem, hogy különösebben nagy szerepe lett volna benne.

2013. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én napi 60 percet csinálok, heti 5 nap. Tényleg csak az elején a nehéz, míg bele nem rázódsz, meg hozzá nem szokik a tested, nekem egy idő után már kimondottan hiányzik a mozgás és alig várom mikor mehetek. Nekem az is segített, hogy minden nap este 7-8 a mozgás ideje, így már megszoktam.
2013. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. vagyok, még annyi, hogy egyik barátnőm, kb. 1 éve szánta rá magát, hogy elkezd futni rendszeresen. Most már olyannyira belejött, hogy mindenféle futóversenyre benevez és lazán lefut 10-15 km-t.
2013. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudok lefutni még csak egy kilométer sem, de biciklizni hegynek felfelé simán, bármennyit... Plusz a futással az is a bajom, hogy utálom csinálni. Ha választani kéne, hogy fussak tíz percet vagy biciklizzek másfél órát, én gondolkodás nélkül a biciklizést választanám.
2013. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 6-8 km-t szoktam futni heti 3x de ebben bőven van még sétálás is. Azért megyek mert jó érzés leizzadva,csatakosan de büszkén hazaérni,hogy ma is 55 perc alatt megvolt 8 km,vagy 30 perc alatt 6 km. Egyszer talán majd menni fog egyhuzamban is a táv,annak ellenére is hogy most még kell a pihi közben :)
2013. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!