Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek hozzávetőlegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hozzávetőlegesen hány éves korban a legoptimálisabb házasodni, ha már a megfelelő ember van mellettünk?

Figyelt kérdés
Férfiak esetében? Nők esetében? Tisztában vagyok vele, hogy egyénenként változik ez az életkor, nyilván nem vagyunk egyformák, és amúgy is sokmindentől függ, de az átlag érdekelne.
2015. jan. 9. 12:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinek mas. Teny, hogy a 25 ev feletti eletkorban kötött hazassagok tartosabbak, es ritkabban vegzödnek valassal, de ez csak statisztika. Nekem 26 evesen volt idealis.


A mi kulturankban altalaban azt mondjak, hogy fejezd be a sulit, elj együtt fel-1 evet azzal, akivel hazasodnal, es meg az elsö gyerek vallalasa elött menj ferjhez. Mas kulturakban meg ezt furcsallnak. Es egyre többen vannak, akik egyaltalan nem is akarnak hazasodni, vagy azt a gyerekek születese utan teszik.


Idealis szerintem az, ha valaki ismeri annyira a parjat, hogy tudja, szivesen elne vele együtt, illetve meg jobb, ha mar volt valamilyen nehezebb helyzet a kapcsolatban, amit együtt kellett megoldaniuk, amiben kiderülhet, hogy mennyire tudnak egymasra szamitani. Persze soha nem lehet elöre 100%-osan tudni, hogy mi lesz, de azert egy minimalis együttelesi idö szerintem kell.


Ez lehet 20 evesen, ha valaki nem tanul tovabb, es mar 2 eve együtt elnek, lehet 25 evesen, az egyetem es az összeköltözes utan, vagy kesöbb, ha az ember kesöbb ismeri meg a parjat.


Egyebkent lattam mar olyat is, hogy nem eltek az esküvö elött együtt, söt szex sem volt (vallasosak), es nagyon boldogok. Illetve olyat is lattam, hogy 1,5 even belül nemcsak az esküvö volt meg, hanem a gyerek is, es a gyerek mar 12 eves, es kivülröl ugy tünik, hogy nagyon jok együtt:)

2015. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az optimális, nekünk a 22(N)-35(F) az volt. Szerintem fontosabb az esküvő előtt együtt töltött idő hossza, nálunk ez 5 év volt.
2015. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem 21-28 éves kor között. Ebbe a férfiak és a nők is beletartoznak. 30 felett már nehezebb párt találni.


Viszont garancia semmire nincs. Van aki 21 évesen érettebb mint más 30 felett. Az sem garancia ha pl valaki 8 évig van együtt a párjával esküvő előtt. Ismerek ilyet, és 1 év után el is váltak.

És olyat is aki 18 évesen ment férjhez 8 éve, ma már 2 gyerekük van, és boldogok.


Viszont a legtöbb volt osztálytársam még mindig nem házas 29-30 évesen sem. Vagy szinglik (legtöbben), vagy kapcsolatban élnek, esetleg van gyerek is ezekben az élettársi kapcsolatokban.


A megfelelő személyt kell megtalálni, se kor, se a kapcsolat hossza nem mérvadó. Én amúgy 25 évesen mentem férjhez, a férjem akkor 22 volt. Szóval férfiaknál is előfordul, hogy hamarabb megérnek rá. Nálam csak az volt a gond, hogy eltartott egy ideig, 24 éves koromig, amíg megtaláltam a megfelelő társat:)

2015. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kései Sirató ***** válasza:
Kb 27 évesen ideális.
2022. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!