Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti meghívnátok az esküvőtökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meghívnátok az esküvőtökre a volt sógornőtöket? (többi lent)

Figyelt kérdés

A bátyám volt feleségéről lenne szó, mert a barátnőm. Ám ő haragban van a tesómmal a válás óta, meg nyilván a bátyám menyasszonyát se bírja és a tesóm lesz a tanúm. A két előző házasságbeli gyerek koszorúslány-vőféj lesz, a közös kisfiuk az új csajjal is ott lesz. A bátyám nagyon jó testvér!


Mit tennétek a helyemben?



2015. febr. 5. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Én meghívnám az esküvőre, de a lagziba nem. Ha neked jó barátnőd és te is szeretnéd, ha láthatna téged a NAGY napon, szerintem ez a köztes megoldás a járható út. Felnőtt emberek mind a ketten, a tesód is, a volt feleség is, remélhetőleg tudnak annyira kulturáltan viselkedni, hogy nem ott akarnak veszekedni.
2015. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Meghívnám, de csak az esküvőre. Előzékenység részedről, neki meg a helyes döntés, ha végül úgy alakul, hogy nem tud elmenni, amit nagyon fog sajnálni. Te pedig ezt megérted majd.
2015. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben meghívnám, de azért megbeszélném a tesómmal, őt, hogy érinti. Ha nincsenek indulatok, tudnak normálisan viselkedni mindannyian, akkor én nem látom akadályát a meghívásnak, még a lagziba sem. Nem muszáj egymás mellé ültetni őket. Az ex meg majd eldönti, hogy él e a meghívással. Ha nem, azt is meg lehet érteni.
2015. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Meghívni meghívnám, de a döntés az ő joga. Ha így váltak el, a barátnőd megjelenése esetleg provokálhatja bátyád új feleségét.. Egyéb sem hiányozna, mint hogy egy nyílt veszekedéssel, vagy egy duzzogással reagálna az új feleség. Pedig itt mindketten általad meghívott vendégek, te meg azt hívsz meg, akit akarsz. Minden attól függ, az érintettek hogy tudják kezelni a szituációt.A sérelmeiket felfüggeszthetik az esküvő idejére.
2015. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a bátyád és a volt sógornőd értelmes ember, akkor egy napra képesek félretenni az ellenszenvüket és nem egymással foglalkozni. Én is voltam olyan esküvőn és lakodalomban ahol ott volt a exférjem. Köszöntünk és utána mindketten a saját asztaltársaságunkkal beszéltünk, pedig nálunk is csúnya válás volt.

Nekem eszembe nem jutott volna ezért hisztizni a párnak.

Szóval szerintem, hívd meg mindkettőjüket, ha szeretnek nem problémáznak ezen.

2015. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia! :)

remélem aktuális még a válaszom!

ülj le a tesóddal, és ugyanezeket mondd el neki, mint nekünk!

ha esetleg lagziba is megszeretnéd hívni, ültesd őket egymástól a lehető legmesszebb :)

2015. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!