Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívnátok az illetőt ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívnátok az illetőt ez esetben vagy sem?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy meghívnátok olyasvalakit az esküvőtökre, akit egyáltalán nem bírtok, de mondjuk egy közeli rokonnak a barátja (párja).


Én azon vagyok, hogy a vendéget tiszteljük meg azzal, hogy párral hívjuk, ezzel alapvetően a vőlegényem is egyetért.

De van a rokonságában egy lány (17) akinek van egy barátja (18), aki naaaagyon ellenszenves (és akkor még finoman fogalmaztam). 18 éves vagánykodó, nagyképű, iskolakerülő, "nagymenő". Azt mondta a vőlegényem nem fogja elnézni a saját esküvőjén...


Szerintem azért kellene meghívni, mert emlékszem, amikor 18-19 éves voltam, akkor nekem is jól esett, hogy engem is meghívtak a párommal a családi eseményekre. Úgy érzem pofátlanság lenne, ha nem hívnánk meg.


Nálatok mi döntene? :)


2014. júl. 5. 13:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
61%
Kozeli rokon meg van hivva a parjaval, akkor a par jon. Nem kell vele egyelegni, el van majd a tobbiek kozott. Majd a rokonsag rendbe rakja, ha el kezd hepciaskodni.
2014. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%

Én még olyant sem hívtam meg,aki közeli rokonom és nem bírom.


Az én esküvőm nem másé!"Utánam az özönvíz",elegem van az állandóan tekintettel legyek arra más mit szól dologra,nekem meg gyomorgörcsöm legyen a saját esküvőmön?

2014. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

hát igen, az éremnek két oldala van.

Az egyik az "utánam az özönvíz" a másik meg az illem :D

2014. júl. 5. 13:46
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

saját esküvődre azt hívsz meg akit akarsz.Ebben az esetben szólsz a csajnak hogy a párját hagyja otthon mert csajos buli lesz :)

Nem azért de a saját esküvőjén az ember nem hinném hogy ellenszenves emberekkel szeretne időt tölteni.

De van egy olyan megoldás is hogy áthívjátok magatokhoz,hogy jobban megismerjétek,esetleg megbeszélitek hogy viselkedjen vagy nem tudom.De a megoldás az hogy a lánynak szóltok hogy vagy egyedül jön vagy sehogy vagy hogy hozza barátnőjét.

2014. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
42%

Hát lehet,h nálad az illem az előbb van,mint a gyomorgörcsöd,akkor hívd,jó megjátszott életed lehet.

Mindent az illem,nem a saját akaratod irányít.

2014. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
56%
Viszont sok embernek nem gorcsol be a gyomra minden kis hulyesegen.
2014. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy előbb van az illem, és köszi, de nem tudhatod, hogy engem mi irányít az életben :)


Mint, mondtam, csak arra gondolok itt, hogy ennyi idősen engem is hívtak és nekem is jól esett. Az lehet, hogy tudtam viselkedni, meg ilyenek, de az más dolog :D


Hogy mondjam, hogy csajos buli lesz? :) Mindenki más párral jön.


Esetleg ha a család kapna meghívót és a lány külön nem, ez a másik ötlete a páromnak...

2014. júl. 5. 13:50
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

Én meghívnám. Nem azért mert az illem...hanem azért, mert ha kedvelek valakit, jelen esetben ti a rokonlányt, akkor megtisztelem azzal, hogy tiszteletben tartom, hogy ő kit szeret, kit választott párjának.

Ha meg nem is szűk családi esemény lesz, hanem lesztek vagy 60-80-an, akkor pedig észre sem fogjátok venni, hogy a gyerek is ott van.Lesz másik 79 vendég akivel foglalkozhattok.

Viszont legalább a kedvelt rokonlányt nem bántottátok meg.

2014. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Utolsó! Én is így gondolom. A párom meg csak köti az ebet a karóhoz ...


Köszi a véleményeket.

2014. júl. 5. 14:01
 10/30 anonim ***** válasza:
68%

Hát én biztos nem hívnám meg tizenévesek együttjárós fiúját. Felnőttek partnere az más, de tinike bírjon már ki pár órát a pasija nélkül, úgyis a családjával lesz, nem egyedül fog üldögélni.


Egyébként a nővérem szívta meg ugyanígy, meghívta egy barátnőjét a "rosszfiú" partnerével együtt, majd az ebéd után valamikor eltűnt 2 pénztárca...

2014. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!