Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem szeretném az esküvőnkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném az esküvőnkön ott látni párom egyik barátját nagy bunkóság lenne csak őt nem meghívni?

Figyelt kérdés
Rég kezdődött már, hogy nagyon nem szeretjük egymást. Néha néha próbált viccesen beszólogatni amire így finoman visszaszóltam, majd egyszer nem éppen jó napomon talált meg és elismerem, hogy durvábban és nem egyszer szóltam be neki aznap este. Ebből az lett, hogy páromnak elkezdett panaszkodni milyen beképzelt hisztis hülye p.csa vagyok és milyen lenézően viselkedek vele és mennyire irányítás mániás vagyok stb. És hogy engem soha nem akar látni és egy légtérbe lenni velem. Ennek már több éve azóta ha az utcán megyünk és összefutunk vele nehezére esik köszönni is. Miatta nem is mehetek ha így beülnek valamerre és mindenki viszi a feleségét, barátnőjét is mert olyan valami van csak a párom megy olyankor egyedül. Párom megérti, hogy nem akarom hogy jöjjön és nem is erőlteti csak ebből megint hiszti lesz, hogy a többiek pedig meghívjuk csak ő nem jöhet.
2015. jan. 12. 22:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan nem tudtok civilizáltan viselkedni? Nem kell beszélgetni, jópofizni, csak elnézni egymás mellett, és elviselni a másik jelenlétét. Felnőtt emberek erre nem képesek?
2015. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Itt az idő, hogy felnőjetek, kibéküljetek.

Te tényleg nem mész a közös összejövetelekre egy ilyen butaság miatt?

2015. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor te szívesen meghívnál és látnál az edküvődön ilyen embert aki ezt csinálja veled?
2015. jan. 12. 22:18
 4/20 A kérdező kommentje:
Én szívesen elmennék, mert a többiekkel jól kijövök de nem mehetek mert azóta is úgy kezdi a meghívást hogy nélkülem menjen
2015. jan. 12. 22:20
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy nem mehetsz a pároddal, ha ő megy valahova, és szívesen vinne téged is?! A barátja tiltja meg? Hát ha nekem a barátnőm egyszer is azt mondaná, hogy nem jöhet velem a párom, akkor nem mennék én sem! Milyen párod van neked, ha ennyire nem bír melletted kiállni?! Nem kell neki a barátságot megszakítani, de azt meg kellene beszélnie a barátjával, hogy az csak egy dolog, hogy ti nem bírjátok egymást, majd elnéztek egymás mellett, de nem futó kaland vagy az életében, hanem a felesége leszel, és ha így viselkedik veled, akkor ilyen barát meg nem kell az életébe. Egyébként én is azt javasolnám, hogy viselkedjetek kulturált emberek módjára, és viseljétek el egymást, nem kell sem jó pofizni, sem egymást bántani, de ha ő egyértelműen kijelenti,ha összejövetel van, akkor te ne menj, akkor a helyedben én is azt mondanám, hogy ő pedig az én esküvőmre nem jön. De szerintem ezt a kedves párod dolga lenne megbeszélni,. Én meg sem hallgatnám, ha a barátnőm nekem szidná a páromat.
2015. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%

én megértelek, viszont valami kompromisszumra kéne jutni.


ha a párod viszont meg akarja hívni.


szerintem a megoldás az lenne, hogy meghívjátok (nem is biztos, hogy elmegy), az esküvőn meg kerülöd, nem kell vele jópofizni, beszélgetni.

2015. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

ha te nem mehetsz egy kis esti beülésre se, akkor nehogy már ő meg mehessen... én tuti nem hunyászkodnék meg.

Ha valaki bunkó, azt akkor úgy kell kezelni, és pont.

2015. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
A párod egy puhap*cs, már ne is haragudj. Haverja kielenti, hogy te nem mehetsz, és ő ebbe simán bele megy? Nem áll ki melletted?
2015. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
A párod elmegy nélküled, mert a barátja azt mondta, hogy ne vigyen?? Milyen barát az ilyen? Velem ezt nem csinálnák meg, az is biztos. Amúgy meg nem hívnám meg. Legalább megtudja milyen az, amikor csak ő nincs meghívva valahova.
2015. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%

Jaj, de szurja a szemetek ez...

En meg arra lennek kivancsi, megis mit mondtal neki, amiert, ennyire ki nem allhat.

2015. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!