Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyaszonyi ruha probanal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyaszonyi ruha probanal hany ruhat probaltatok? Hany uzletben voltatok? Fogom erezni azt hogy EZ AZ A RUHA?

Figyelt kérdés

most fogok a heten menni, es hat nem tudom hogy kell e meg menem ruha szalonba,hogy tanacsos e tobb helyre menni? vagy ha pl itt megtalalom ami tetszik akkor ennyi legyen e?

pesten milyen ruha szalonokat ajanlanatok ami jo is ?



#ruha #menyasszony #szalon #ruhaszalon #juliusi eskuvo #nyari eskuvo
2015. febr. 16. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

én egy azaz egy szalonban jártam, és kb. 10 ruhát próbáltam fel. Ezekből 3 volt, ami a végső rostán fennmaradt, ezeket újra felpróbáltam.

Egyből le is foglaltam a véglegeset.

Vidéki szalonban voltam.

2015. febr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én összesen 5 szalonban voltam, két héten belül. Ha több helyre szeretnél menni, akkor szerintem célszerű úgy szervezni, hogy időben közel legyenek egymáshoz a próba-időpontok. Egyrészt van olyan hely, ahol nem engednek fényképezni és ha időben sűrűn követik egymást a próbák, akkor nem felejted el, hogy az előző helyen milyen is volt a ruha.


Én végül a harmadik szalonban találtam meg a ruhát.


Pesten a Royal Szalonokban voltam (Royal Classic, Royal Deluxe). Egymással szemben vannak a Teréz körúton. Szépek a ruhák, de a kiszolgálás elég 'futószalagos' volt nekem.

2015. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én két szalonban voltam.

Az elsőben felpróbáltam kb 6-8 ruhát, de valahogy nem volt az igazi.

A másodikban a hölgy is sokkal segítőkészebb volt, így a második ruhát amit rám adott, éreztem azt a bizonyosat, hogy ez az! Aztán még felpróbáltatott többet, de maradt az a második.

2015. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 szalonba voltam, előtte megnéztem a kínálatot interneten, és név szerint felírtam a sorrendet hogy melyik tetszik a legjobban, 5 ruha közül. Aztán felpróbáltam az elsőt ami legjobban tetszett és mikor megláttam anyum könnybelábadt szemét, meg hogy mennyire rám passzol mennyire tökéletes, le se akartam venni, de azért felpróbáltam a többit de mindenki az elsőre voksolt, és tudtam hülyeség lenne mást is megnézni mert az első megérzésre kell hallgatni. Meg is dícsértek az eladó csajok hogy milyen könnyű velem, milyen gyors vagyok :) Pedig én is azt hittem mint te hogy rettentő nehéz lesz találnom mert én milyen finnyás vagyok és voiálá megleptem magam is!

Tehát bízz a megérzésedbe nekem ennyi a tanácsom, és ha egybe beleszeretsz felesleges utána többit nézni mert mindig ahhoz fogod hasonlítgatni csak a többit.

2015. febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

koszonom aranyosak vagytok.

enis ezt csinaltam, hogy kineztem ket szalont, megprobalom az idpontotkat egy napra tenni, remelem sikerul.. kiirtam mindket szalonbol hogy melyik ruhak tetszenek van amelyikbol 20 darabot is kiirtam, ha esetleg nem lenne vagy mar le lesz foglalva. aztna probalok majd. enis ugy gondolom ha megtetszik es fogom erezni nem fogok spekulalni :)

2015. febr. 16. 10:10
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Esküvő előtt 3 héttel bementem a legkisebb kis családi szalonba. Hármat próbáltam fel, de igazából már a másodikra rámondtam, ez lesz a jó, és kész, de azért még egy más fazont is felpróbáltam a tulajdonos kérésére.

Azért nem keresgéltem előbb, mert tudtam, nem fogom félbolondként kutatni a tökéletes ruhát mindenfelé, és utálnék egy puccos-flancos üzletben feszengeni. Tehát az utolsó pillanatokig vártam, és gyorsan döntöttem. De szó sem volt kényszermegoldásról, a ruha olyan volt, amilyent akartam.

2015. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor neked szerencsed is volt :) en mondjuk nem is birnek addig varni, nyugodt akarok lenni h megvan a ruham.
2015. febr. 16. 10:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én venni akartam a ruhát, két helyre mentem el, az első helyen 1 ruhát próbáltam, de azt is csak a formája miatt, és elég lelombozó volt a hely is, és a ruhák ár-érték aránya (ami tetszett volna, az nagyon drága volt, de az anyaga mégsem volt jó minőségű), úgyhogy le is tettem volna arról, hogy ruhát fogok találni annyi pénzért, amennyit szántam rá (főleg venni), ha nem lett volna pont ezutánra időpontom egy másik helyre. Ott elmondtam, hogy milyen fazont szeretnék és mennyim van rá, rögtön mutatott 15 ruhát, ebből 8-at felpróbáltam, az anyagának itt már egyikkel sem volt gond (meg is lepődtem, hogy mekkora volt a különbség az első helyhez képest). A 3. vagy a 4. ruha volt, aminél felvettem, és azt éreztem, hogy hű, EZ AZ, csak 2 karikás abroncs volt rajtam, és azzal nem volt jó, ezért elbizonytalanodtam. Volt még asszem másik is, ami szép volt, de nem nagyon emlékszem azon az egyen kivűl a többire. Végül felpróbáltam a hozzá való abronccsal és tökéletes volt. Anyuval mentem, neki nem annyira tetszenek a pánt nélküliek, de felkészítettem rá, hogy én mindenképpen olyat akarok, és végül ő is mondta, hogy jó lesz a ruha.


Mindezt gyorsan kellett megtennünk, mert külföldön lakunk, és Magyarországon volt az esküvő, nem lett volna több időm nagyon szalonokba menni. Mikor visszajöttünk, volt még bennem egy hiányérzet, hogy szinte rögtön megtaláltam a tökéletes ruhát, és fel sem próbáltam más fazonúakat, így még az esküvő előtt elmentem egy itteni szalonba felpróbálni pár ruhát. Ennek persze meg lehetett volna a veszélye, de nem találtam jobbat. Cserébe kiderült, hogy egy másik fazon hogy állna. Szívem szerint még most is visszamennék szép ruhákat próbálgatni:D Kérdező, használd ki a lehetőséget:) Sok boldogságot!

2015. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

háát ami azt illeti en kiirtam ket szalonbol kb 30 ruhat :D de persze lehet hogy mar nem lesz mert foglalt, vagy kifuto darab.. meg persze szeretnem ha latnak hogy mi az elkepzelesem :) alig varom h menjek.. :)

viszont te utolso nem vagy semmi, siman talalhattal volna jobb es szebb ruhat is :) bator dolog volt elmenned.

menj most is, gyurut le, es hajra probalgatni :D

koszonom a valaszokat, mindenkinek ment a zold kezecske.

2015. febr. 16. 10:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 helyen próbáltam ruhát. Az első egy kiállításon, ott 1-2 ruhát próbáltam csak, olyanokat, amit már korábban neten kinéztem, de felvéve egyik sem tetszett. Voltam egy másik szalonban Budapesten a körúton, ott 3 ruhát próbáltam, szintén előre kinézett darabokat, ebből kettő volt arra érdemes, hogy lefotózzuk, de azért azok sem voltak olyan "ez az" ruhák.

A harmadik szalonban találtam meg az igazit, ott is először azokat adták rám, amit a katalógusból kinéztem (sajnos, ami leginkább tetszett nem volt meg, igaz, a mély dekoltázsa miatt tuti csalódás lett volna). Egyik sem jött be igazán. Végül mondták, hogy van pár kiárusított ruhájuk, próbáljam fel azokat is. Mint a futószalagon, adták rám egyiket a másik után, nem is tudom már hányat, de az egyik ruhában úgy éreztem, hogy megtaláltam a nekem valót (a vicces, hogy vállfán lógatva egyáltalán nem tetszett)

2015. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!