Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyaszonyi ruha probanal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyaszonyi ruha probanal hany ruhat probaltatok? Hany uzletben voltatok? Fogom erezni azt hogy EZ AZ A RUHA?

Figyelt kérdés

most fogok a heten menni, es hat nem tudom hogy kell e meg menem ruha szalonba,hogy tanacsos e tobb helyre menni? vagy ha pl itt megtalalom ami tetszik akkor ennyi legyen e?

pesten milyen ruha szalonokat ajanlanatok ami jo is ?



#ruha #menyasszony #szalon #ruhaszalon #juliusi eskuvo #nyari eskuvo
2015. febr. 16. 09:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Feleségem egy szalonban volt, és egy ruhát próbált fel. Nagy szerencséje volt. És igen, egyből érezte, hogy ez AZ a ruha. :)

Ha Neked nem lesz meg elsőre, ne szomorodj el: a feleségem utál ruhát vásárolni, így nem hezitál, ha talál valami neki tetszőt. :)

2015. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy szalonba mentem kb 6ruhat próbálta..

Meg gondolkodtam, hogy menjek masikba is..merthiaba tetzett, benemvolt,hogy csak egyelyenjártam, mi van, ha vajobb..

De vegül nem mentem.. Nem bantam mg

2015. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
28%

"akkor neked szerencsed is volt :) en mondjuk nem is birnek addig varni, nyugodt akarok lenni h megvan a ruham."


Ez nem szerencse kérdése. Egyszerűen nem foglalkoztam lényegtelen dolgokkal. Túl van ez lihegve. A lényeg az, hogy összekötöm az életem a férfival, akit szeretek, nem a többi sallang.

2015. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!