Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Juliusi eskuvom lesz. Megbanta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Juliusi eskuvom lesz. Megbanta az akinek nyaron volt?

Figyelt kérdés
milyen ruhatok volt? cipotok? harisnyat vetetek fel? remelem nem lesz 40fokos meleg, de szep napos idonek nagyon orulnek
2015. febr. 20. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A mi esküvőnk szeptember legvégén volt. Pont azért, mert mindig mindenki (rokon, barátnő, ismerős, munkatárs, stb.) évről-évre csak júliusban-augusztusban esküdött addig - és azóta is - és hát igencsak melegek ezek a hónapok, egynémely esküvőn mindenkiről dőlt az víz, kényelmetlen volt a férfiaknak a melegben az öltöny, volt olyan helyszín, ahol egy idő után mindenki nyűglődött, bevallom, egynémely esküvőn én is, megfogadtam, hogy az enyém nem lesz nagy melegben.


Miénken kellemes, nem túl meleg idő volt, a nap sütött, de már nem forrón.

2015. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántam meg az augusztusi időpontot. Abroncsos hernyóselyem ruhám volt. Nagynak és nehéznek tűnt, de valójában pillekönnyű volt. Fehér combfixet vettem fel. Muszáj volt , mert nem szerettem volna ha pont aznap töri fel a cipő a lábam . Combfixből három párat használtam el. A fotózás után is vizes gombócként hámoztam le magamról a combfixet.
2015. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én vendégként voltam júliusi esküvőn, olyan 40 fok lehetett árnyékban. Mindenki rohadtul szenvedett, a szabadban az árnyékot keresgéltük, a teremben pedig senki nem akart táncolni, mozdulni, hiába volt légkondi. A kaja sem úgy fogyott, inkább ittak a vendégek.

Egy idő után a menyasszonyról is szakadt a víz, mert azért neki időnként táncolnia is kellett, a sminkjét nem győzte helyrehozni, látszott, hogy szenved a melegtől. Ha lehet, én tuti nem rendezném nyáron.

2015. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesómnak nyáron volt, mindenki majd elpusztult a hőségben, a kertben felállított sátrat meg majdnem elvitte a vihar ami kialakult délután, mindenki a házba zsúfolódott (a szülői háznál volt a vacsi). Nem hagytuk hogy elrontsa a kedvünket, de én biztos nem nyáron és nem élen tartom majd, inkább kora ősszel vagy tavasszal, mikor már kellemes meleg van.
2015. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

koszonom a valasdzokat...

az a hulyeseg egyebkent ezekben a nyari eskuvokben hogy mar teljesen iszamithatatlan az ido :(

pl tavaly augusztusban volt egyik rokonnak eskuvoje, olyan hideg volt este mar hogy kellett valami kiskabat.. tenyleg szeszelyes ido volt tavaly nyaron. iden nemtudom milyen lesz, enis inkabb majusit akartam de lebeszeltek h mi van ha esni fog.. azt hiszem ez mar nyaron is elofordulhat. etteremben leszunk, van egy nagy balkon, plusz legkondi, remelem jo levegot fognak tudni csinalni.. de majd elvalik. :)

kicsit megijesztetek, de remelem ettol fuggetlenul jol sikeredik majd :)

2015. febr. 20. 14:51
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Konnyu, de szep nagy tull ruham volt. Nem vettem ala harisnyat, platform magassarkuban voltam. Egyaltalan nem megelitett senki. A ferjemet sajnaltam kicsit szmokingban, de sok dezodor es egy gyors mosakodas a helyszinen megoldot a dolgot. Augusztus vegen volt. :)
2015. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kánikulában érdemes feltűzött hajat választani, mert a loknik könnyen ráizzadnak az ember hátára és kimegy belőlük a hullám.
2015. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miénk július végén volt, gyönyörű idővel, szerencsénk volt. Nem volt rajtam harisnya.
2015. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az időjárás tényleg kiszámíthatatlan. Lásd a mai napot, gyönyörűen süt a nap. Nekünk májusban volt az esküvőnk. Direkt azért választottuk a májust, mert akkor nincs se túl meleg, se túl hideg. Ehhez képest volt kb 10-12 fok, és szakadt az eső. :-( Az esküvő előtti napokon, még pluszban olyan szélvihar volt, hogy vízszintesen szakadt az eső. Rá 2 napra, meg sütött a nap. Úgyhogy lutri az egész.
2015. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk júliusban volt, szintén 40 fok árnyékban típus :D A vendégek főleg bent voltak, a klímás részen. Én imádom a meleget, úgyhogy fáztam bent :D

Fotózáson se volt melegem, nem izzadtam, nem ment szét a hajam se...


22/L

2015. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!