Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Juliusi eskuvom lesz. Megbanta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Juliusi eskuvom lesz. Megbanta az akinek nyaron volt?

Figyelt kérdés
milyen ruhatok volt? cipotok? harisnyat vetetek fel? remelem nem lesz 40fokos meleg, de szep napos idonek nagyon orulnek
2015. febr. 20. 14:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tavasszal és ősszel is elég kiszámíthatatlan az idő, de nyáron nagy eséllyel van nagyon meleg. Nekünk március végén volt a polgári esküvőnk, 20 fok volt, gyönyörűen sütött a nap, de nem lehetett tudni előre, hogy ilyen lesz. A templomi októberben volt, az esőt ugyan megúsztuk, de hideg volt, és többen megfáztak. A nők nagy része kis nyári ruhában jött, sajnáltam őket, hogy fáznak, így utólag inkább szeptember elejére tettem volna, ha választhattuk volna, viszont akkor néhány rokonunk nem tudott volna eljönni. A mjus, június, szeptember szerintem jó időpont az esküvőre, illetve az augusztus vége sem rossz, csak akkor nehéz kiszámolni, hogy mikor jön be egy hirtelen lehűlés.
2015. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is július közepén lesz, de a lagzi már légkondicionált helységben lesz. és este 5 órára szerveztük a ceremóniát. Remélem nem sülünk be, meg Ti se :) Sok boldogságot!
2015. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

nektek s :)

igen nekunk is legkondicionalt.. enis ebben bizok hogy nem lesz gond. meg hat ha mi kibirjuk a ruhankban es a fiuk az oltonyben akk mindenkinek ki kell birni :)

2015. febr. 26. 14:36
 14/15 anonim ***** válasza:

En nem bantam meg, mindig is nyari eskuvot kepzeltem el, mivel elegge fazos vagyok. Zart cipom volt, de harisnyat nem vettem fel, csak harisnyatartot a "musor" miatt, hogy a parom el tudja dobni.

Foldig ero, harom retegu, abroncsos sello ruham volt. Melegem volt, de a vacsora helyszinen mar volt klima, csak addig kellett kibirni.

2015. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekunk julius 4-en lesz, itthon az udvaron satorban. Alapbol szeles a resz, ahol lakunk. Csak 5 orakor lesz a szertartas, addigra mar nem lesz 40 fok. A satorban lesz fagyiknak egy fagyaszto kulon, meg 2 parakapu is lesz felszerelve. :)
2015. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!