Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen "jatekokkal" dobtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "jatekokkal" dobtatok fel az eskuvotoket?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok: menyasszonyrablas,a menyasszony combrajol a fogaddal leszeded a szallagot, stb :) kaptatok negativ visszajelzest ezekkel kapcsolatban?
2010. febr. 15. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Egyik kedvenc amikor a menyasszonynak tojást kell átvinni a vőlegény egyik nadrágszárából indulva a másik szár bokájáig.....üleptájékon elég mulatságos:)))))))))
2010. febr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Mi speciel eleve kértük, hogy hagyjuk ki ezeket az obszcén játétokat. Én megmondtam a vőfélynek, hogy nem fogok a menyasszonyi ruhámban térdepelgetni, meg csúszni-mászni. Mondta, hogy ő sem szereti ezeket a játékokat, sőt mostanába tiltakoznak is a párok ellenük.

Szóval nálunk inkább olyan játékok voltak, amibe a násznépet is bele lehetett vonni. Sokkal jobban élvezték, mintha ha csak ülnek, és minket bámulnak. Meg igaza volt a vőfélynek, így könnyebb táncba csábítani őket, mert ha már egyszer felkeltek a játékhoz, nem ülnek úgysem vissza, ott maradnák a tánctéren. Igaza is lett.

2010. febr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem még nem volt de a szódás tánc az biztos lesz:

http://www.youtube.com/watch?v=FL2a2EyEoHI

2010. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szintén kimaradtak a hagyományos játékok (tojásgörgetés, stb). Ami viszont volt:


Két fogás között a vőfély szórakoztatta a násznépet:

- végigsimogatott egy borosüveget, a férjemnek is ugyanúgy végig kellett simogatnia engem (vicces volt, amikor a szoknyám alá bújt :))

- vitt egy-egy pohár bort a vőlegénynek és a tanújának (hogy majd koccintsanak vele) és elkezdett egy versikét mondani. A vers közepén az egyik pincér szó nélkül kicserélte a borokat vízre, mi meg csak néztünk, hogy mi a francot csinál. Aztán a vers vége az lett, hogy vizet meg igyon a szamár! :) Így ugye a vőlegény-tanú vízzel koccintott. Leírvva nem olyan vicces, élőben az volt. :)


Dalpárbaj:

Egyik tánc szünet után, leültetett minket szembe (a tánctéren), mögém a lányok álltak, férjem mögé a fiúk. A zenekar elkezdett egy számot játszani és folytatni kellett (hol a lányoknak, hol a fiúknak). A végén jelezte, h kezdjünk el táncolni és tök jó volt, hogy a vendégek is elkezdték ropni, nem ültek vissza. (Egyébként is jó kis bulis társaság volt)


Menyasszonytánc előtt a barátaim elraboltak. De a férjem orra elől! És észre se vette, csak 10 perc múlva :) Megkeresett, kiváltott (egy tányérból kellett bort kilefetyelnie).


Menyasszonytánc közben szünet:


Férjem 7 lépésre állt meg tőlem. Kérdéseket kapott, ha tudta a választ egyet előre léphetett. Ha nem tudta, innia kellett egy pohár fröccsöt és úgy léphetett.


Szerintem egyébként nem a játékokon múlik a lagzi hangulata, hanem az ifjú páron és a szervezésen. Mi végigmulattuk az estét, mindenkivel táncoltunk, beszélgettünk. Előtte mindent apróra megszerveztünk, ülésrend, vegák számbavétele, szállás biztosítása, jó vőfély (aki azt csinálja, amit mi mondunk), jó zenekar. Utána hónapokig hallottuk vissza, h ilyen jó lagziban régen voltak. Két héttel később voltunk egy másikban. Ott kb 2 héttel az esküvő előtt fogadtak vőfélyt, aki egy nagy rakás szar volt, nem csinált semmit, amikor a 3/4 násznép kinn volt, akkor hozta a tortát stb. A zenekar azt játszott, amit ő gondolt, meg se hallották a kéréseket. Az ifjú párnak fontosabb volt kinn cigizgetni, sétálgatni, mint a násznéppel foglalkozni (felkértem a vőlegényt, erre 3 perc múlva otthagyott a parketten, hogy ő elfáradt). A menyasszonyt úgy kellett a táncparkettre cipelni. Ja és a legjobb. Kérdeztük, h ajándékot mikor kell odaadni. Azt mondják, lesz menyasszonytánc, akkor. Erre látjuk, h vacsora előtt kígyózó sor az asztal előtt, ajándékoznak (vőfély ugye nem volt a helyzet magaslatán, hogy megmondja, h mikor mi van). Gondoltuk, mi azért megvárjuk a táncot. Éjfél előtt egy órával elkezdődött a vicc. Kb negyedóránként változott, h lesz-e menyasszonytánc v sem. Éjfélkor úgy döntöttek, h mégsem, majd ha átöltöztek táncolnak... szóval én meg régen voltam ilyen rossz lagziban.

2010. febr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi alaposan végigbeszéltük ezt a zenészünkkel és a vőféllyel is. A zenésznek nagy tapasztalata van: elmondta, hogy kb egy-másfél óráig szeretnek táncolni a népek egyhuzamban, aztán jó, ha jön valami program, ami alatt leülhetnek.


Végigvettük, hogy hányféle "programot" akarunk beletenni az estébe onnan kezdve, hogy fél kilenckor felállunk a másfél órás vacsora mellől: tortavágás, vetítés, gyertyafény-keringő, menyasszonytánc, menyecsketánc... és máris ott tartottunk, hogy egyetlen játék se fér bele a programba. Ennek ellenére azt beszéltük meg a vőféllyel, hogy ha mégis feleférne, és a vendégek unatkozni kezdenének, akkor egyet-kettőt beletesz.


Nem volt rá szükség. :-) Játék nélkül is tökéletesen lebonyolódott az este, nem hiányzott senkinek, nem kellett vele kitölteni üresjáratokat, nem akasztottuk meg vele az este menetét.


Ezt cak azért írom le, hogy lásd, mi milyen szempontok szerint terveztük a lagzit, és nekünk miért maradtak ki a játékok.

2010. febr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!