Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok erről a menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a menyasszonyi ruháról?

Figyelt kérdés

[link]


Egyébként molettebb a testalkatom.

Nagyon tetszik, ti mit gondoltok róla?


2015. márc. 13. 13:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon gagyi másolat a ruha. Szerintem molettként ez nem állna rajtad jól. Mindenképpen menj egy ruhaszalonba, ott segíteni fognak.
2015. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%

5. vagyok [link] nekem fazonilag ez jön be,jól is áll,volt már ilyen rajtam.


[link]

2015. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Melyiknek a másolata? Belinkelnéd az eredetit?
2015. márc. 13. 14:07
 14/25 anonim ***** válasza:
21%

10-es vagyok:

[link] - ilyesmi, csak fehérben.

2015. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%
Hm, láttam már szebb ruhát is, de ha neked ez a ruha A Ruha, hát legyen. :) Én is molett vagyok, így tapasztalatból mondom, hogy nem biztos, hogy ami tetszik, az jól is fog állni. Tisztában vagyok az alakommal, olyan ruhákat néztem, ami általában csinosít, mégis az a ruha lett bérelve, amit meg se láttam, de a szalonos hölgyike elsőre rám próbáltatott. Szerintem nézz körül 1-2 szalonban, és engedd, hogy ajánljanak neked pár fazont.
2015. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ez az álomruhám, ilyen lesz az enyém is. készülőben van :) [link]
2015. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
24%

Nekem olyasmi lesz mint a képen az első.

[link]

2015. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
22%
[link] Nekem ez tetszik
2015. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
41%
Szép a ruha, amit választottál, visszafogottan elegáns. Semmivel sem rosszabb, mint bármelyik, amit ide belinkeltek a többiek. Sok boldogságot!
2015. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
66%

Én csipke mániás vagyok és nem szeretem azt, ha nincs ujja, vagy minimum válla a ruhának. Szerintem mind a kettő dolog jól áll molettebb testalkaton is, hiszen ha nem ujjatlan az máris ápol és eltakar :D


[link]


[link]


[link]



Ez a favorit. Sajnos nem vagyok ilyen vékony, de ez a ruha olyan szinten gyönyörű, hogy csak ezért megérné lefogynom :D

[link]



Amúgy meg persze, jó hogy ötleteket keresel, de ha az általad belinkelt ruha tetszik neked, akkor ne foglalkozz senki mással. Végülis a te esküvőd lesz, nem a hozzászólóké :)

2015. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!