Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit a véleményetek? Októberi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a véleményetek? Októberi esküvőre?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 18. 10:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
10/7 . Szeretem az egyszerű,letisztult ruhákat,de ez nem tetszik annyira.Főleg a felső része.
2015. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igen , kicsit változtatnék rajta. A gomboktól megszabadulnék, a masni sem tetszik. A varrás a fölső részen, ezek nélkül szeretném megvarratni.
2015. márc. 18. 10:13
 3/26 Kései Sirató ***** válasza:
59%
Nekem nagyon tetszik! Egyébként is már unalmasak a vállat szabadon hagyó ruhák. Októberi esküvőhöz tökéletes. Sok boldogságot!
2015. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Nem tetszik.

A felso resze mintha valami sportolo, ballettos szereles lenne.

Felso resze szuk, alja bo, nem illik ossze, nincs arany.

2015. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nem tetszik. Olyan, mintha egy sima fehér felsőt belehúznék egy bő szoknyába. Amúgy semmi bajom az egyszerű ruhákkal, de ennek az anyaga nem túl ünnepi számomra.


Az ilyenek nem tetszenek esetleg egy kis kabátkával, boleróval vagy stólával?


[link]


[link]

2015. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%
Ízléses, csinos, finom ruha, az ötvenes éveket idéző szabásvonallal. Külön előnye, hogy nem vállat szabadon hagyó, mellet felpolcoló, nem csipkés, nem flitteres, nem műanyag, nem olcsó hatású.
2015. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem csodálatos.


Ne mondj le erről a kifinomult, egyszerű, egyszerre "retro" és kortárs különlegességről, csak mert ma az a divat, hogy félig dominának öltözve kell férjhez menni...

2015. márc. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

A ruha nem igazán tetszik, nekem a felsőrésze valahogy túl merevnek hat. (Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy ki kell dobni a melleket a menyasszonyi ruhából)

Az októberi esküvő viszont biztos szép lehet.

2015. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
38%

nekem nagyon tetszik, nem az az ócska esküvői ruha, mint amit a legtöbben választanak, egyszerű, letisztult, modern

októberben szerintem meleg lesz, akkor van indiánnyár, szeptemberben mindig lehűl az idő, fúj a szél, de októberben még kicsit nyár van

2015. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%
Olyan JAne Eyre-es :) Nekem tetszik.
2015. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!