Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit a véleményetek? Októberi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a véleményetek? Októberi esküvőre?

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 18. 10:04
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon örültem mindenki véleményének. :)

Mint ahogy írtam a felsőrésszel nekem is vannak kis problémáim.

Nézegettem sok ruhát, de valahogy egy sem fogott meg.

Ennél a ruhánál éreztem azt hogy EZ AZ IGAZI.

2015. márc. 18. 11:27
 12/26 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nagyon tetszik, a felső része is, bár azon én is változtatnék kicsit, hogy díszesebb/nőiesebb legyen. De ebben a formában is örültem volna egy ilyen ruhának, mert tényleg nagyon szép.
2015. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

ha úgy érzed, hogy ez az igazi, nincs min tovább tanakodni :)


sok boldogságot, biztosan nagyon szép menyasszony leszel benne!

2015. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%

Ha számodra ez az igazi, akkor tényleg, miért kérdezed? :)

Az alsó része + a dereka szerintem is tökéletes:)

A felső rész szép fazonú, de ebben a formában szerintem is túl "sportos" (és ha elhagyod a gombokat és a masnit, még inkább az lesz) - némi finom díszítéssel "nőiesíteném", tenném "ünnepivé".

Sok boldogságot!

2015. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem tetszik, nekem olyan semmilyen.

De ha neked tetszik, akkor rajta.

Viszont mielőtt megvarratod, valahol szerintem fel kellene próbálnod egy ilyesmit, hogy magadon is megvan e az az érzés, Hisz más egy ruha képen és más magadon látni. :)

2015. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%

eloszor elolvastam a velemenyeket aztan neztem meg a kepet :)


szerintem szep, izleses. de en vagy tennek ra csipket a tetejere, vagy valamilyen gyongyoket, es szerintem a masni kifejezetten cuki :)

az en ruhamon is sokat tanakodtam milyen legyen.. de enis ugy talaltam meg hogy na ez az igazi, szoval ha te is igy erzed akk neked kell tudni.

bar hogy hosszu ujju, ez meg oktoberi eskuvore is picit sok lesz nem?

2015. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem így szép. Ha lehagyod a gombokat, masnit, a felső díszítő varrást, akkor kb olyan lesz mintha egy hosszú ujjú body lenne rajtad. Valami kell rá. Max az ujján lévő gombokat hagynám le, a hátán maradna mindenképp.
2015. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Hmm. Igen, lehet hogy a hátán lévő gombok még jók.

Nem tudom , olyan meleg lenne majd a hosszú ujjú? Ezen mondjuk még nem gondolkoztam.

Ékszernek szeretnék fehér akrilgyöngyöket. fehér kis kagylógyöngyök.. ki hogy hívja.:)

2015. márc. 18. 14:21
 19/26 anonim ***** válasza:
44%
Ha a varrást, a gombokat és a masnit is lehagyod akkor olyan tornadressz hatása van, bocsi :)
2015. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Örülök a véleményeteknek , még ha torna dresszesnek is látjátok vagy badynak mert akkor legalább kirajzolódik hogy hogy is legyen jó. Köszi a segítséget.


:)

2015. márc. 18. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!