Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan oldanátok meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldanátok meg hogy (nem nyilvános) kismamaként ne kelljen innotok az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy majd, kb 2 hónapos terhes leszek az esküvőnkön, ezt viszont akkor még nem szeretnénk a többiek orrára kötni. Hogyan oldjam meg hogy pl. ne kelljen pezsgőznöm?
2015. márc. 21. 10:06
1 2
 1/19 anonim válasza:
2015. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
88%

Egy kis pezsgőtől még nem lesz semmi bajotok de ha nagyon titkolni akarod, akkor az egy nagyon jó módszer, hogy már reggel panaszkodsz, hogy annyira fájt a fejed, hogy már az ajánlott vagy annál is több gyógyszert vettél be, hogy kiálljon.


Ezt ellenőrizni senki sem fogja/tudja, ha fejfájós vagy, azért hihető, ha nem és/vagy még gyógyszerellenes is akkor azért hihető, hogy tényleg szükség volt a gyógyszerre és nem szeretnél rá inni.

2015. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Titokban kicseréled kölyökpezsgőre. A színe ugyanaz. Ha mégis észreveszi valaki, mond, hogy ma még vezetni fogsz.
2015. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ki látja, mi van a poharadban? Nálunk mindkét tanú vezetett, én nem iszom, a férjem nem iszik... gyerekpezsgő és csókoés amikor az esküvőt szerveztük, rá is kérdeztek, hogy kérünk-e valamelyik pohárba alkoholmentes gyerekpezsgőt, külön is rakták a tálcán...
2015. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Senkinek semmi köze nincs hozzá, mit iszol a saját esküvődön. És igazából szerintem senkit nem is érdekel. Legalábbis én eddig sose azt figyeltem, mikor esküvőn voltam, hogy mit iszik a menyasszony.
2015. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

gyerekpezsgőt vagy gyömbéres üdítőt iszol, ha észreveszik, az sem baj, mert nagyszerű érv nem alkoholosat inni pusztán azért, hogy be ne rúgj a saját esküvődön és rosszul ne mutass a fotókon vagy ne tudj normálisan bánni a vendégekkel


a saját esküvőmön én sem innék alkoholt, max 1 pohár pezsgőt, utána rögtön üdítőre váltanék.

a menyasszony tartsa magát :)


amúgy meg (ez persze csak babona, de na) nem szabad titokban tartani gyermek születését! balszerencse!

2015. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
Azért elég sokan nincsenek tisztában az esküvő fogalmával, a válaszokat olvasva...
2015. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt senkit nem fog érdekelni, hogy iszol-e, másrészt lehet kérni alkoholmentes pezsgőt. Én nem voltam terhes, de így sem ittam ki a poharamat, csak épp hogy belekortyoltam.
2015. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Alkohol nélkül már nem is érezheti jól az ember magát a saját esküvőjén? Ezt mondanám. Vagy azt, hogy nem iszom alkoholt elvből. Vagy felsorolnám a káros hatásait. Ugyanmár ilyenen rágódni... Ez tényleg egy kib#aszott alkesz ország ha még magyarázkodni kell, hogy miért nem iszik az ember.. lol..
2015. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Simán tehetsz úgy, mintha beleinnál, aztán a párod megissza, mikor nem figyelnek. Vagy a köszöntéskor felemeled a poharad, koccintasz, aztán leteszed. Ha később megkérdezik, azt mondhatod, hogy már ittál.


Egyéb indokok:

- Mondhatod, hogy diétán vagy, szigorúan tilos az alkohol, mert azzal elcsesznéd az egészet, és mindez még igaz is:)

- Mondhatod, hogy nem kívnod, nem érzed jól magad, örülsz hogy egyáltalán el tudtál jönni az esküvőre

2015. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!