Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 30 évesen igent mondjak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen igent mondjak, családot alapítsak és adjam fel, hogy megtalálom a szerelmet valaha is?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még szerelmes.


Egy barátom (35), akit már 17 évesen megismertem és mindig is kedveltem, barátilag szerettem össze akar házasodni és családot alapítani velem.

Sok közös van bennünk, hasonlóan látjuk a jövőt csak épp párként nem egymással láttuk. De sosem találtam meg a szerelmet és kezdem feladni, hogy valaha is megtalálom. Korban is ott tartok már, hogy családot szeretnék alapítani.

Ő anyagilag mindent meg tudna adni és a gyerekeinknek is jó apja lenne szerintem. Együtt tudnánk élni társként, tiszteletben, megszokásban.


Mégis hiányzik, hiányozna egész életemben a valódi szerelem. :(


Ti mit lépnétek a helyemben?



2015. márc. 22. 10:16
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
de te le szoktál feküdni a barátoddal, vagy csak úgy odaállt a szomszédgyerek, hogy házasodjatok össze? mert ez nem egyértelmű.
2015. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Ne add fel! Én 30 évesen találtam meg az igazi Párom :)


Teheted ezt, de ha netán találkozol valakivel, akibe szerelmes leszel, ott fogod hagyni vagy sem, de így is, úgy is boldogtalan leszel.


Nem tudom, ő hogy van ezzel, de ha ő is így, akkor rá ez ugyanúgy áll.


Amúgy meg az ember nem házasodik össze a barátjával... :/

2015. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
91%
Ne feledd az ő nézőpontját se... én meghalnék, ha rájönnék, hogy a párom, feleségem nem szerelmes belém... :( Én nem akarnék akkor vele lenni.
2015. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sokan túl sokat várnak a szerelemtől. A tv, mozi folyamatosan árasztja a nagy szerelemről szóló filmeket, ahol minden szép és tökéletes.

Neked kell eldönteni vársz a nagy szerelemre vagy családot alapítasz most, és biztosra mész. Te tudod, hogy érdemes várni vagy inkább biztosra mész..

Én egyébként egyszer voltam halálosan szerelmes valakibe és.. tiszta hülye voltam, teljesen megzavarodtam amikor a közelemben volt, állandóan rá gondoltam semmire nem tudtam koncentrálni. Volt pár randink, de tiszta hülyén viselkedtem, végül nem keresett többet, én anorexiás és depressziós lettem és 3 év után randiztam ismét. Szóval nekem ez nem is hiányzik :)

2015. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
94%

Ne tedd! És azért ne, mert egy házasság nem a szerelemről szól ugyan, sőt, de amikor jönnek a mindennapok, a kezdeti, szerelmes időszakhoz való visszatérés tartja azt össze.


S feltételezem, a majd születendő gyerekednek is egy boldog, kiegyensúlyozott szülői mintát akarsz átadni majd.


Egy házasság háromlábú szék: a lábai a tisztelet, a barátság és a vágy a másik iránt. A kétlábú szék mindg felborul.

2015. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
64%

Én nem tenném. Most ha belegondolok, hogy olyannal kéne családot alapítanom, akihez nem vonzódom, olyannal kéne lefeküdnöm, egy ágyban aludnom, akit csak barátilag szeretek. NEM. 30 évesen meg végképp nem. Ha legalább vonzana valamennyire fizikailag, az más, azzal már talán lehetne kezdeni valamit, de ha még az sincs meg, akkor mégis hogyan képzelted el?


De ez én vagyok. Te érzed, hogy te mit bírsz el, mi lenne a jó neked.

2015. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
0%

En elfogadnám.

Most ez a szerelem dolog olyan, hogy vagy jon vagy nem.nem tudod elore a jovot.Persze jó, ha jon, de látod itt is vannak olyanok, akiknek nem jott egesz eletukben.Eddig neked se jott.Igaz, nem vagy oreg, sot, de irod szeretnel csaladot már.Most itt van ez a lehetoseg vagy a masik opció a bizonytalansag, a varakozas meg a remenykedés.Ha varsz is, mennyit? 1-2 évet? Es ha nem jon? Azzal is számolni kell, mi van ha nem jon.Szomoru dolog ez, mert mindenhol az elsopro szerelemrol hallani, meg az igazi, a nagy o stb stb

De mi van, ha nem jon?

Szoval szerintem megfontolando dolog ez, ha tenyleg jo baratod meg olyan amilyennek leírod én belemennék a helyedben.

2015. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elsöprő szerelem, de legalább valami fizikai vonzódás nem ártana. Hogyan fogsz lefeküdni vele?
2015. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Legalabb fizikailag vonz? Le tudnal fekudni vele?

O tudja, hogy mit erzel, vagy azt hiszi, szerelmes vagy?

2015. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
53%

Vágj bele. Majd idővel belerázódsz.


Személy szerint azt gondolom, aki 30 évig nem találta meg a szerelmet, utána sem fogja.. Szóval ha csak nem akarsz egyedül megöregedni, család nélkül, akkor vágj bele. Pláne, hogy egyébként minden tökéletes a pasival..

2015. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!