Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit gondolnátok a menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok a menyasszonyról?

Figyelt kérdés
...ha a menyasszony a ruháját maga készítené és a ruha alapvetően szép lenne, de egy cipit azért az is látszana, hogy nem tökéletes, mint egy bolti. Gondolkodom rajta, hogy szívesen megcsinálnám a ruhámat. Ügyesen varrok, de azért nem lenne olyan tökéletes, mint egy bolti. Égőnek gondolnátok a menyasszonyt? Kiröhögnétek? Mit gondolnátok a ruhájáról? Meg úgy eleve arról, hogy ő csinálta?

2015. márc. 25. 21:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%

de honnan fogják tudni, hogy te varrtad? hacsak nem mondod el nekik. ha meg elmondod, szerintem inkább meg fognak lepődni.


én nagyon irigyellek, nagyon szeretnék tudni varrni. esküvői ruhát meg aztán pláne.

2015. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
82%

Az emberek többsége nem tudja, hogy milyen egy tökéletesen megvarrt ruha. A legtöbb, drága kész ruhán találtam kifogásolni valót.

A tieden sem fogja észrevenni senki, ha lesznek apróbb hibái. Viszont egyedi darab lesz.

2015. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nekem nem kell semmit mondani, az anyós megoldja :) még csak ötlet szinten merült fel bennem, de ő már minden rokonnak elújságolta, hogy lehet, hogy én fogom varrni. Én nem mondtam volna még senkinek, pláne nem addig, amíg kész nincsen, de már mindegy, anyós lelőtte a poént.

Igazából azért gondoltam, hogy belevágok, mert farsangra már varrtam ilyen abroncsos ruhát színes anyagból, az pedig tök jól sikerült még így is, hogy csak összedobtam pár nap alatt. A menyasszonyi ruhámon azért biztosan nagyon aprólékosan, precízen dolgoznék. De hát nem vagyok varrónő, egyszerűen csak nagyon jól átlátom az ilyen dolgokat és ügyesen lekoppintom a technikát. Biztos jól megcsinálom, de ha valaki kicsit is alaposabban megnézi, az észre veheti, hogy nem olyan, mint ahogy a nagy könyvben meg van írva :)

2015. márc. 25. 21:51
 14/28 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan barátnőm, aki a szalagavatóra varrt magának hasonló volumenben ruhát, és mindenki odáig volt érte, hogy milyen ügyes :). De egyébként, ha esetleg elbizonytalanodnál, akkor igazából egy jobb varrónő kihozza neked a saját ruhát is egy százasból.
2015. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy bárki is végig fogja vizsgálni a ruhát, hogy vajon hol is látszik, hogy nem vásárolt ruha.


Én nagyon irigyellek, anyukámét is a mamám varrta anno, de az csak egy szimpla fehér miniruha volt, 70es években, nem ilyen abroncsos, jagy ruha.

2015. márc. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Miért lenne égő? Én nagyon szeretem az egyedi dolgokat. Megvarrhatod, és ha esetleg mégsem tetszik, akkor még mindig választhatsz kölcsönzőből. Az általad varrott ruhát pedig feldobod meska.hu-ra, biztos elviszik.

Egyébként elárulom, hogy én nem varrok ügyesen, mégsem szeretnék feltűnő, habos-babos, uszályos hercegnőruhát. :)

2015. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Van a neten nagyon sok jó oktatóvideó, ha szeretnéd elrejteni a cipzárt, kell egy ejtett cipzár varró talp a gépedhez és gyakorlás, de nem lehetetlen! Sok sikert! :)

Én is szerettem volna megvarrni a sajátomat, de nem volt rá időm, hogy gyakoroljak, így delegáltam a feladatot...

2015. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Teljesen megerősítettetek benne, hogy hozzá kell látnom :)

Nézegettem már youtube-on videókat, meg külföldi oldalakon hand made wedding dress cikkeket és egy fekete csaj rakott fel a blogjára képeket a ruhájáról, ahogy készítette, na az nagy önbizalmat adott, hogy láttam, mennyire csodálatos ruhát tud varrni valaki, akinek van egy kis kézügyessége. Valami elképesztő volt az a ruha. Azt hiszem, ma szaladok is a méteráruba :))))

Köszönöm mindenki válaszát, mindenkinek nyomtam a zöldet! :)

2015. márc. 26. 10:08
 19/28 anonim ***** válasza:
Igazából semmit nem gondolok, csináld úgy, ahogy neked jó. Nő vagyok, de annyira nem szokott érdekelni, hogy milyen ruhája van a menyasszonynak, hacsak nem valami nagyon kirívó eset.
2015. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
36%

Hát kezdjük ott, hogy egy bolti ruha sem feltétlenül tökéletes. Mert lehet rossz minőségű anyagból, lehet rosszul megvarrva, vagy esetleg olyan, amit már többször kiadtak és ez meglátszik rajta. De még ha maga a ruha minőségileg és esztétikailag is kifogástalan, ha nem illik a színe a viselője bőrszínéhez, vagy a fazon a menyasszony "hibáit" emeli ki, akkor megintcsak nem lesz tökéletes az összhatás.

Egyszóval, ne a ruha legyen tökéletes, hanem téged tegyen tökéletessé. Ha te ismered, hogy mi az ami jól áll neked, és meg is tudod csinálni, akkor hajrá. És nem mellesleg, egyik vendéged sem fogja leparancsolni rólad a ruhát, hogy ellenőrizze benne a márkajelzést :)


"Meg úgy eleve arról, hogy ő csinálta?"

Tudtommal van valami babona, hogy a menyasszonynak nem szabad a saját ruháját varrnia, mert akkor boldogtalan lesz, de kb. minden esküvői kellékre megvan ez a babona. Én a fátylamat készítettem magamnak, köszönjük megvagyunk.

2015. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!