Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői meghívó kérdés! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői meghívó kérdés! Hogy adjam/küldjem el távol élő rokonoknak?

Figyelt kérdés
Van egy pár rokon, akik távolabbról érkeznek majd. Ha postán küldöm nekik el az úgy jó? És előtte szóljak oda, hogy szeretettel meghívjuk őket és majd érkezik a meghívó, vagy majd ha kb. oda ért utána csörögjek rájuk? A szállást illik megkérdezni vagy ők oldják meg? Anno mikor az egyikőjükén voltunk, akkor nem gondoskodtak róla, ebből gondoltam, hogy nekünk sem kell.
2015. ápr. 2. 11:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is az a szokás, hogy csak a személyesen átadott meghívót tekintik igazi invitálásnak. Tehát mi is végig utaztuk az ország egyik felét (szerencsére csak keleten élnek rokonaink), illetve, ha a szülők invitálnak, az egyenrangú meghívás az ifjú páréval.

Ha végképp nem visz rá a lélek, hogy odautazz emiatt, akkor tényleg jobb, ha előbb telefonálsz és utána adod postára a meghívót. Az idősebb rokonokról illik gondoskodni szállással, a fiatalok meg oldják meg, ahogy tudják.

2015. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

#3: Nyilván nem hívok meg idegeneket az esküvőmre. Mind rokon, de mivel távol élnek nem beszélek velük sűrűn, de mivel mindegyik testvér és annak családja meg lesz hívva és rosszba sem vagyunk nyilván őket is meghívóm, de nem utaznám át a fél országot emiatt.


A szállást én is úgy gondoltam, hogy intézem, de anno mi se kaptunk semmit se, de egyébként meg tudják oldani, mert a család többi része itt lakik a városba!

2015. ápr. 2. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!