Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik nagy lagzis esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nagy lagzis esküvőt szerveznek maguknak saját zsebből miért teszik?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti síkon mozog, érdekel mások véleménye.

És ne azokat vegyük akiknek a bank számlán állnak a milliók.

Az én véleményem az, hogy bizony saját zsebből 1,5-2 milliót nem fizetnék ki azért, hogy mások egyenek, igyanak.

Ennyi pénzből inkább elmennek egy egzotikus utazásra és ott tartanám meg magunk között a szertartást.

Ki hogy vélekedik erről?

Szép estét mindenkinek!


2015. ápr. 3. 19:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem azért fizetnek ki ennyit, mert megtehetik.

A többi csak mellébeszélés.

2015. ápr. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok mindentől függ. Én pénztől függetlenül ódzkodom a giccstől meg a rongyrázástól, tehát azt pl. sosem tudtam megérteni, hogy minek a galambröptetés, a jégszobor, a csokiszökőkút, a swarowski ékszer - ilyenekre nem adnék egy forintot sem. De nemcsak ilyenek miatt gyűlhet össze 2 millió. Azt teljesen el tudom fogadni, ha vki tényleg minden szerettével meg akarja osztani a boldogságát. Mi még csak tervezzük az esküvőt a vőlegényemmel, egyikünk sem származik nagyon nagy családból, de hát ha csak összeszámolom azokat a rokonokat, akiket szeretnénk meghívni, plusz a barátokat, hát már elértünk összesen 50 főhöz minimum, és ebbe még bele sem számoltuk azokat, akiket ezen felül illene... és akkor egyes emberek párját még bele sem számoltuk. Simán összejöhet 150-200 fő úgy, hogy nem a szomszéd macskáját meg Mari néni fodrászát hívják meg, és az eléggé meg tudja dobni a költségeket. Azt is meg tudom érteni, ha pl. a zenekarhoz vagy a helyszínhez érzelmi kötődésük van, az sem biztos, hogy két fillér...


De alapvetően, ha úgy érzik, nekik erre szükségük van, mert így lesz boldog a nagy nap, akkor megéri.

2015. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

1. telt rá

2. mások esküvőin is jót szoktunk mulatni még jó, hogy sajátot is akartunk

3. rohadt jó buli volt, minden pénzt megért

4. egzotikus útra pénztárcától függően akár évente többször is lehet menni, de az esküvője, lakodaloma nincs az embernek évente kétszer, és amúgy is teljesen más dolog, más alkalom egy lapon sem lehet említeni a kettőt

5. szuper jó családunk van és nagyon szívesen osztottuk meg velük az ünnepet, imádunk összejönni és mulatni együtt



Én azt megértem, ha valakinek nincs rá pénze, vagy ha van is annyi pénze, akkor másra szánja. De az ilyen embereket, aki élből így áll hozzá, hogy "nem fizetnék ki azért, hogy mások egyenek, igyanak" őszintén sajnálom.

2015. ápr. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintem azért fizetnek ki ennyit, mert megtehetik.

A többi csak mellébeszélés."



EZ ostobaság. Ami szerinted mellébeszélés, azok valójában a fontos kérdések, hogy akarják, nem akarják, miért, mikor, hogyan, milyet, kivel. A "megtehetik" kérdése, meg a fentiek után egyszerűen van, akit korlátoz, van akit nem, de nem az az elsődleges és egyetlen dolog. Az csak a szomorú kérdés, amit, ha csak nem vagy milliomos kényszerűségből felteszel magadnak és aztán vagy korlátoz vagy sem.

2015. ápr. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 300 fős lakodalmunk lesz :D

egy forintot sem fogunk sajnálni életünk legszebb napjából. Pedig a havi keresetünk kb 250ezer és nincsenek milliok a bankszámlánkon ;)

2015. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!