Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeretném majd meglepni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném majd meglepni az újdonsült férjemet a nászéjszakánkon. Melyikkel?

Figyelt kérdés
Hastánc vagy szexi fehérneműs risza? :)
2010. febr. 18. 23:06
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
34%
Teljesen mindegy,mert tok reszegen fog forrtyogni felig letolt gatyaban az agyon.
2010. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem iszik,úgyhogy ez rossz válasz,de azért köszi
2010. febr. 18. 23:10
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
pasifüggő de ha nem kimondottan hascentrikus akkor inkább fehérneműs risza. soksikert :P
2010. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
28%
:D
2010. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Egyikkel sem, nem biztos hogy bejönne neki. Az én férjem például szereti bennem a visszafogottságot, pedig nagyon passzolunk egymáshoz szexuális téren. Inkább egy sejtelmes gyertyafényes hálószoba, vagy egy kendővel letakart éjjeli lámpa fénye szerintem jobban lázba hozza.
2010. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%

szerintem egyik sem egy romantikus nászéjszakára való.

de ha nem is nagyon vagytok konzervatív típusok, akkor miért ne?

nekem személy szerint a hastánc nem tetszik.

2010. febr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%
Én mindkettővel kiröhögnélek, ne haragudj. A nászéjszaka nem a riszáról kéne, hogy szóljon, hanem arról, hogy a férfi és a nő most már mint férj és feleség töltik együtt az első éjszakájukat, és hát az inkább egy bensőséges, meghitt dolog kellene, hogy legyen, mint egy ledér nő előadás. De ez az én véleményem...
2010. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
68%

Hid el, hogy nem lesz erőd és energiád a szexre az esküvő után.

A leendő férjed meg valószínűleg nem egy k*rvát akar elvenni.

2010. febr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó válaszolókkal egyetértek!

Szoba tele gyertyákkal, jó nagy franciaágy, holdfény.

Számomra az önmagában izgató lenne, ha lerángathatnám a menyasszonyomról a menyasszonyi ruháját, harisnyakötőjét :D vagy olyankor este már az esküvői ruha nem szokott rajta lenni? (???)

F/23

2010. febr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%

Nászéjszakán örültök, ha végre elmennek a vendégek és ágyba zuhanhattok ALUDNI ! :))

Emlékszem, mi még le sem bírtunk zuhanyozni, mert nem volt hozzá erőnk, valósággal elájultunk, olyan fáradtak voltunk!

2010. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!