Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen legyen a körmöm az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusty kérdése:

Milyen legyen a körmöm az esküvőn?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen nem lehet nagy körmöm, így még sosem volt műkörmös által készített. De az esküvőre szeretnék valami mutatósat, amivel nincs sok gond,a saját körmöm lenne csak, és nem fog akadályozni a munkában. NEm szeretnék hosszú ragasztott körmöt. Milyet tanácsoltok? Géllakkos? Vagy más? Köszi előre is az ötleteket.

2015. ápr. 22. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Lehet egész pici műkörmöt is csináltatni de pl olyat is hogy ha francia a fehér csikót feljebb kezdik így hosszabnak hat a köröm. Ha gél lakkot kérsz azt is lehet,és bármilyen mintát kérhetsz bele. Szóval a saját rövid körmödből is lehet nagyon szépet varázsolni.
2015. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Ragasztott köröm már amugy sincs (tip) legalábbis van jobb,tartósabb megoldás,mostmár a legtöbb körmös ezt használja.
2015. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

A műköröm olyan hosszú, amilyet szeretnél, lehez egész pici is. De ha végképp nem akarsz, akkor a géllakk is jó negoldás.

Egy körmös

2015. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Kései Sirató ***** válasza:
36%

Ha mégis műkörmöt szeretnél (van rövid is) lehetne porcelán, vagy zselés.


Ha géllakkot szeretnél, az olcsóbb.


Én legjobbnak a porcelánt tartom, minőség szempontjából és formáját tekintve is a legszebb. TAlán árban 1-2 ezerrel több, mint a zselés műköröm.


Ha mentek nászútra, és nem kell esküvő után dolgoznod, még sokáig szép lehet a körmöd..

2015. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

Én is pont ebbe a cipőbe vagyok, fontosabb dolgok elrendezve most a körmön filózok hisz még is csak a fontos szerepe lesz a kezünknek pl a képeken is, és nekem se volt még soha műkörmöm, nem szeretnék bénázni hosszú karmokkal, meg pici alkatomhoz olyan erőltetett is lenne a hosszú vad köröm, ezért ezt a hosszúságot és mintát választom majd:

[link]

Ezzel még lehet fogni meg nem kényelmetlen hosszúság, meg tetszik az egyedi vőlegény-menyasszony minta :)

2015. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem felesleges a műköröm, a saját körmödet csináltasd meg szépen.
2015. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Az esküvő szerencsés esetben viszonylag elegáns alkalom, szerintem bármi ami a francia manikűr különböző változatain túlmegy csak ront az összhatáson.
2015. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy nyomi leszek, de én simán kilakkoznám. Elmennék körmöshöz, hogy szépen lepolírozza, esetleg kifesse, de csak sima lakkal.


Nekem a hétköznapokban is lakkozva van minden színűre, esküvőre keresnék valamit. Sima fehér vagy ha van valamilyen kiegészítőd, csokrod, sminked, ahhoz választanék színt.

2015. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Én a saját körmeimet lakkoztatnám ki franciára.
2015. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
A hagyományos lakk sokkal sérülékenyebb a géllakknál, azt nem ajánlom.
2015. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!