Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen legyen a körmöm az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusty kérdése:

Milyen legyen a körmöm az esküvőn?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen nem lehet nagy körmöm, így még sosem volt műkörmös által készített. De az esküvőre szeretnék valami mutatósat, amivel nincs sok gond,a saját körmöm lenne csak, és nem fog akadályozni a munkában. NEm szeretnék hosszú ragasztott körmöt. Milyet tanácsoltok? Géllakkos? Vagy más? Köszi előre is az ötleteket.

2015. ápr. 22. 11:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
Az én hagyományos lakkjaim nem sérülékenyek.
2015. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

tessék: [link]


válogass kedvedre :)


Egyébként én barackvirág színű géllakkos rövid körmöt szeretnék majd egy kis köves díszítéssel a gyűrűsujjaimon.

2015. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%
Hoppá... most derült ki nekem, mi a géllak. Azt hittem, mint az Avonos, normális gélhatású lakk.
2015. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a sok jó ötletet. :)
2015. ápr. 22. 14:11
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

Én sem szeretem a hosszú körmöket és öltözködés területén is visszafogott vagyok.

Fehér ruhában voltam és a díszítés (asztaldíszek, autódísz, meghívók...) pedig lila. Teljesen alap franci festés volt a körmeimen, a gyűrűs ujjaimon pedig 1-1 kicsi lila kövecske és egy virág volt felfestve.

2015. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%
a shellak jó ötlet lenne neked. max 14 napig tart, nem kell feleslegesen reszelni a körmöt. egyszerű átlátszó, vagy gyöngyházas legyen szerintem
2015. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én egy sima nude géllakkot javaslok. Viszont nem árt előtte egy főpróba, hogy a bőrszínedhez illő lakkot találj (sárgás-rózsaszínes-szürkés tónusú), illetve azt is el kell döntened, hogy a bőrödnél világosabb, azonos árnyalatú, vagy sötétebb lakkot szeretnél. Egyébként ez az én nagy kedvencem: [link]

A legjobb, hogy rövid és hosszú körmön is kifogástalanul mutat.

2015. ápr. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!