Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan kezeljem az anyukámat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem az anyukámat?

Figyelt kérdés

Még messze van az esküvőnk, de helyszín már meg van és az ottani dolgokat szeretnénk csak letisztázni(árajánlat stb stb) az anyukám viszont mindenbe beleszól, kértünk egy körülbelüli árajánlatot csak az ételre(hogy mi ezeket az ételek szeretnénk) de tényleg csak, hogy kb hogy jön ki a dolog

anyukám teljesen kikészült, hogy vele miért nem beszéljük meg, a helyszínt is hogy miért mi döntöttünk és neki miért nem szótunk meg hogy majd ő is akarja tudni( persze értem én, hogy segíten szeretne és látni mik lesznek) de elég erőszakosan.... nem véleményt mondt inkább, hogy így legyen mert szerinte így jó...

de ez a mi esküvőnk és mi úgy szeretnénk ahogy elképzeltük.....

elég nehéz természet és makacs.

Azt szeretném tudni, hogy azon kívűl, hogy azt mondom anya ez a mi esküvőnk és úgy lesz minden ahogy mi szeretnénk, szóval ezen kívül, hogy lehetne hogy abba haggya ezt a erőszakos dolgot.

Neki most májusban lesz esküvője...még sem szólok bele mit hogy....ez az ő napja.



2015. ápr. 28. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Amikor rákezdi, sarkon fordulsz és szó nélkül otthagyod.

3 alkalom után még egy majom is megtanulja, hogy milyen viselkedésformát kellene mellőzni, hidd el ő is rá fog jönni az összefüggésre.

2015. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ.Ha ti fizetitek az esküvőt,akkor elég csak kész tények elé állítani,hogy ez meg az lesz.Ha a szülők fizetik,akkor nyilván van beleszólásuk egy bizonyos határig.De nem az ő esküvője lesz,hogy minden az ő ízlése szerint legyen.Az ilyenek nyilván nem voltak elégedettek a sajátjukkal,így próbálnak egy kis "elégtételt" venni.Ne hagyd magad semmiképp,mert örökre bánni fogod.
2015. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősömék ugyanígy jártak, kijelentették, hogy ez az ő esküvőjük, úgy rendezik, ahogy ők akarják, ha nem tetszik nem lesz esküvő. Egy évvel később sikerült összehozni a lagzit. Anyuka a helyén marad!
2015. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igen, ez nekem is eszembe jutott, vagy hogy meg sem hallom, ha épp nem tudom ott hagyni...

de agresszív nagyon...

ha a párom szemével nézném...hát róla írják az anyós vicceket...

De a párja viszont már mondta neki, hogy a mi esküvőnk olyan legyen amit mi szeretnénk...

Megpróbálok vele beszélni, hogy győzze meg, ezzel nem ér el semmit

2015. ápr. 28. 19:56
 5/12 A kérdező kommentje:
mi fizetjük :) a párja annyit mondott ha úgy van segít...de az más azért
2015. ápr. 28. 19:57
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
kettes vagyok,bocsi,az utolsó mondatod elkerülte a figyelmemet.Akkor viszont csináld ugyanazt,mint ő.Szólj bele te is az övébe.Valószínűleg féltékeny,hiszen neki már egy habos-babos pompás esküvő egy felnőtt lánnyal már nem illendő.
2015. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

na igen ,neki egy egyszerű lesz..polgári esküvő és ebéd egy étteremben....

és ugye ez a férfi a nagy szerelme és nem az akihez elsőnek hozzáment...

lehet igazad van és féltékeny... és már nincs mibe beleszólni...jövő héten lesz az esküvő

2015. ápr. 28. 19:59
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Igen,ilyenek a nők.Mindig rivalizàlnak,még ha anya-lánya kapcsolat is.Én az esküvőm után még hetekig más esküvős dolgokat bùjtam,hogy lehet mégis így kellett volna,nem ùgy,jobb lett volna ilyen ruha,mint ezen a csajon van,stb.De rájöttem,hogy tökéletes lett az esküvőm.Ne foglalkozz vele,főleg ne az utolsó napokban.Sok boldogságot!!!
2015. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki kerek perec, hogy a ti esküvőtöket úgy szervezitek, ahogy ti szeretnétek, pláne ha ti fizetitek az egészet, ezt pedig tartsa tiszteletben, ahogy te is tiszteletben tartottad, hogy az ő esküvőjét ő úgy szervezte a párjával, ahogy akarta, te sem szándékoztál beleszólni. Ha nincs hatása, a következő alkalommal, amikor bele akar szólni, hagyd ott vagy egyszerűen ignoráld.

Ha féltékeny, az ő dolga, emiatt ti ne adjatok lejjebb az igényeitekből.

2015. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Sok boldogságot mindnyájotoknak!
2015. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!