Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy kezeljem h a meghivott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem h a meghivott baratnak hitt hazaspar nem jott el az eskuvonkre?

Figyelt kérdés

Tehat meghivtuk ezt a csaladot az eskuvonkre, es nem jottek el. Szombaton volt az eskuvo es meg szerdan beszeltem a feleseggel, es mondta persze jovunk. Persze mikor meghivokat kikuldtuk ket honappal az eskuvo elott akkor is mondtak h ok ott lesznek. A gond h limitalva volt a letszam mert kicsi helyet bereltunk nem akartunk nagy eskuvot, es le kellett huzni emberkeket, mert nem fertunk volna el. Tehat elvartam volna ha nem tudnak jonni akkor szolnak, legalabb egy sms-ben. de nem. Hetfon az eskuvo utan hivtak h azon nyomban csinaljam meg az adobevallasukat mert ok elutaznak kedden es ok hetfon ala akarjak irni. en meg ossze vissza rohangaltam h a kolcsonzott dolgokat visszavigyem.

azota is a csaj hivogat h magyarazzak neki konyvelest. de en mar nem akarok evvel a csaladdal foglalkozni.

ti mit gondoltok az egeszrol?


2011. febr. 21. 07:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Hatalmas tahók, ha tényleg így történt. Le kellett volna mondaniuk, legalább egy héttel korábban. Innentől én nem állnék velük szóba, amíg töredelmesen bocsánatot nem kérnek, nem hogy az adóbevallásukat csináljam(kivéve, ha te könyvelsz nekik pénzért).
2011. febr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Én mielőtt bármit tennék értük, megkérdezném finoman, hogy mi történt, miért nem tudtak ott lenni, mert nagyon örültél volna neki.

Aztán, ha kielégítő a válasz: például kórházba kellett rohanni valamelyik rokonnal... akkor megbocsátasz.

Ha meg nem, akkor megmondod, hogy ennyire számíthatnak rád is ezentúl.

2011. febr. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

alkalmazott vagyok, nem sajat vallalkozasban konyvelek. arra nincs idom. Testveremnek meg egy nagyon jo baratnomnek csinalom meg ingyen, meg persze a mienket.


Pontosan ugy tortent ahogy leirtam. voltak gondjaik a hazassagukban, de lehetett volna kuldeni egy sms-t h bocs nem tudunk jonni es meg meg sem kellett volna magyarazni.


Nem beszelek veluk, a feleseg hivogat allandoan mert konyvelokent akar dolgozni de nem erti a szakmat habar lediplomazott vhogy, es ugy gondolta ha behazudik munkahelyi tapasztalatot es en megtanitanam amire keptelen akkor alkalmaznak. mert o masnak nem akar dolgozni csak konyvelokent.

en mar nem valaszolok se email se telefon. de sajna nem adja fel.

2011. febr. 21. 07:18
 4/25 anonim ***** válasza:

Talán nem akarták megmondani,hogy nincs pénzük ajándékra?

Nem mindenki örül,ha lakdalomba kell mennie,amikor nincs kidobni való pénze egy drága vacsorára.

Azért valamilyen ürüggyel lemondhatták volna a részvételt.

2011. febr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Továbbra se válaszolj, majd feladja.
2011. febr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

ajandekot kaptunk toluk, tehat nem az volt a kibuvo. Raadasul az lett hangoztatva ok bezzeg abban az ertekben vettek amibe nekunk kerult a vacsora.

mi nem azert hivtunk vendegeket, h ajandekot kapjunk, ill behozzuk az eskuvo ktgeit. Nem is volt nagy lagzi, es akartunk egy jo estet. Igy azokat hivtuk meg akik kozel alltak hozzank.

azt tudom h voltak csaladi problemaik. De nekem az fajt az egeszben, h ahogy vettek a faradsagot es legalabb 10szer hivtak hetfon az adobevallas miatt, ugy vehettek volna a faradsagot h egy sms-t kuldjenek h nem tudnak jonni, es nem is kellett volna magyarazni. en meg olyan vagyok h nem kerdezek ha nem mondjak el maguktol.

azota is a baratsag abban merul ki h a csaj nagyon konyvelni akar en meg mar a szakmaban vagyok eleg regota tanitsam. de nekem erre sem idom, sem kedvem, sem energiam. Csaladom van, es ok az elsok.

2011. febr. 21. 07:27
 7/25 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a legjobb barátnőm nem jött el!!!!!!!!!!Semmi ok nem volt, ahogy ő mondta nem volt kedve.

Azóta is a "barátnőm",ritkán beszélünk is, de azért a szakadék ott van....

2011. febr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
25%
Valaki írt már hasonlót, de úgy látom, nem vetted észre. Honnan tudod, hogy nem hirtelen jött közbe nekik valami és azért nem tudtak menni? Miért kell rögtön ilyen jelzőkkel illetni őket és megsértődni? Szerintem ez nagyon gyerekes, már ne is haragudj. Először talán meg kellett volna kérdezni, hogy mi történt. Ha olyan indokuk volt, amiről hamarabb is lehetett volna szólni,akkor lehet bunkózni.
2011. febr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem a legjobb az őszinteség. Ahelyett hogy itt idegen emberektől kéregetsz tanácsokat, tedd félre a gyávaságodat és mondd meg nyíltan a szemükbe: idefigyeljetek vazze, nagyon megsértődtem amiért nem jöttetek el, itt van az ajándékotok visszaadom, hagyjatok minket békén innentől kezdve.

Ja és az "evvel" helyett "ezzel"-t használj inkább.

2011. febr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszélj vele, hátha van valami nyomós indoka az esetre. Bár én úgy gondolom, hogy amikor az adóbevallásért felhívott megemlíthette volna azt az indokot.
2011. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!