Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nők, miért büntetitek kollektí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért büntetitek kollektívan a férfi nemet azzal, hogy chippendale fiúkkal (akár a hűtlenség határát átlépve) ünneplitek a lánybúcsútokat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy előbb voltak azok a legénybúcsúk, ahol sztriptíztáncosnőkkel ünnepeltek a férfiak. De az egyáltalán nem igaz minden férfira, hogy így kíván ünnepelni az esküvője előtt. Nagyon sok olyan férfi van aki tiszteli annyira a nőjét, hogy nem sztriptíztáncosnőkkel ünnepel, mert tudja, hogy azzal megbántaná szíve választottját.

Azzal, hogy kitaláltátok hogy bosszúból ti meg hímr#ngyókkal ünneplitek a leánybúcsútokat csak súlyosbítottatok a helyzeten (a sajátotokén is). Így azok a férfiak akik amúgy is sztriptíztáncosnőt akartak most még inkább feljogosítva érzik magukat erre, mert úgy vannak vele, hogy ha a nőjük is így ünnepel akkor miért is kéne a lelkiismeret-furdalás legapróbb szikráját is érezniük. Csak azt értétek el, hogy a rendes férfiakat elbizonytalanítottátok. Azok a férfiak akik nem veszik igénybe sztriptíztáncosnők szolgáltatásait, mert tekintettel vannak a nőjükre miért ne várhatnák el, hogy a nőjük is ugyanígy tekintettel legye rájuk? Nekik miért kell azok miatt szívniuk akik csak "vadul" tudják elképzelni a legénybúcsújukat?

Miért nem azt csináltátok, hogy világosan kikötitek, hogy szó sem sztriptíztáncosnőről? Talán pisztolyt tartanak a fejetekhez, hogy el kell tűrnötök? Miért csak olyankor tudtok "erősek" meg "öntudatosok" lenni, amikor azt követelitek, hogy a pasitok eltűrjön olyan dolgot ami rosszul esik neki? Akkor miért nem amikor a férfi akar olyat tenni, ami nektek esik rosszul?

Azt veszem észre, hogy egyre több férfi kap észbe és olyan nőt keres aki visszataszítónak tartja a vetkőzős fiúkat, mert nem szeretné, hogy a majdani menyasszonya olyanokat tegyen ami a lánybúcsúkról szóló történetekben hallható. Azokban az országokban ahol "nagy hagyománya van" a sztripperes legény-/leánybúcsúknak (angolszász országok) sok olyan férfi akinek nem férnek bele az értékrendjébe az ilyen búcsúk vagy nem is házasodik vagy olyan helyeken keres magának feleséget, ahol nem jellemző a legény-/leánybúcsú. Van olyan ismerősöm aki azért bontotta fel az eljegyzését, mert a menyasszonya mindenképp vetkőzős fiút akart annak ellenére, hogy a vőlegény soha nem látott sztriptíztáncosnőt és nem is akart. A menyasszony csak pislogott, mint hal a szatyorban mikor a vőlegény kiadta az útját, miután a nő azzal érvelt, hogy azért jár neki a vetkőzős fiú, mert vannak olyan férfiak akik sztriptíztáncosnővel ünnepelnek és az nem érdekli, hogy a vőlegénye nem ilyen.



2015. máj. 16. 09:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Eszem ágában sem lenne vetközős fiút hívni (és szerintem sok nőtársamnak sem), pedig szexuális téren nagyon bevállalós vagyok. Egy nagy különbség van, bevállalós vagyok a PÁROMMAL.


Szerintem, ha két ember össze akarja kötni az életét, ezt meg kell tudni beszélni. Ha ennyit nem tudnak értelmesen megbeszélni, akkor nem kell összeházasodni.

2015. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom az ilyen vonagló sztriptizelő kcsgöket,a leánybúcsúztatón sem,de ha a menyasszonynak és a barátnőinek ez kell csinálják csak nyugodtan.
2015. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

"De az egyáltalán nem igaz minden férfira, hogy így kíván ünnepelni az esküvője előtt."


Gondolom, nem mondok számodra újdonságot azzal, hogy ugyanígy nem igaz minden nőre, hogy így kívánna "ünnepelni" az esküvője előtt, sőt sokkal kevesebb nő tart ilyen leánybúcsút, mint ahány férfi sztriptízes legénybúcsút.


"Miért nem azt csináltátok, hogy világosan kikötitek, hogy szó sem sztriptíztáncosnőről? Talán pisztolyt tartanak a fejetekhez, hogy el kell tűrnötök?"


Mivel nem akarok férjhez menni, személyesen nem érint a kérdés, de szerinted a nők hány százaléka vágyik olyan pasira, aki amúgy a szíve szerint - a te megfogalmazásoddal élve - a hűtlenség határát átlépve ünnepelné a legénybúcsúját, és csupán azért mond le erről, mert a menyasszonya tud tud "erős" meg "öntudatos" lenni, és "kiköti", hogy szó sem lehet erről?


A becslésed szerint azoknál a pároknál, ahol a férfi legénybúcsúján nincs sztriptíztáncosnő, a kapcsolatuk teljesen rendben van, a nők hány százaléka szervez chippendale fiús leánybúcsút olyan megfontolásból, hogy "kollektíven büntessék a férfi nemet", "mert vannak olyan férfiak, akik sztriptíztáncosnővel ünnepelnek"?

2015. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

A kérdésed már csak azért is butaság, mert arányaiban sokkal de sokkal több férfi vágyik sztiptíztáncra a legénybúúcsúján, mnt nő, még akkor is, ha megvan ez a lehetőség. A legtöbb nő, akit ismerek, kifejezetten bu...zisnak és visszataszítónak tartja a dolgot, én is közéjük tartozom. De aki meg támogatja és élvezné, az szerintem nem azért, mert büntetni akarná a férfi nemet az ő sztriptíz-szenvedélyük miatt. Ez butaság.


Az meg, ha valaki úgy gondolkodik, mint a te ismerősöd, az nem a teljes női nem hibája vagy egyáltalán jellemzője.


A másik, szerinted ha te elmész mondjuk egy sztriptízbárba, mi történik, azon túl, hogy lenge öltözetű szép nőket nézel tánc közben? Szerintem házi sztriptíznél sincs több puszta nyálcsorgatásnál, ha férfi, ha nő a kedvezményezett. Ez amit írsz, csak sima pasihiszti, mert zavarja őket, hogy egy feltehetően kidolgozottabb testű pasi rázza homokos tangában a pötsét a nőjének. A legtöbb pasi igenis jogosnak érzi, hogy ő menjen kocsányon lógó szemmel nézni idegen nőket, de az ő nője ezt pasikkal ne csinálja. Tipikus birtoklás, semmi egyéb, amiről te írsz.


Ja, és a lánybúcsús hűtlenségek meg hasonlók szerintem a filmekben 100szor gyakoribbak, mint a való életben. Bizonyára megtörténik ez a valóságban is, de közel sem ilyen gyakorisággal, mint ahogy a filmekben mutatják. Szóval szerintem ne abból indulj ki, hogy mit látsz a tv-ben.

2015. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt Mo-n baromi ritka mindkét verzió. Valami bizarr oknál fogva itt a gyakorin kicsit felülreprezentáltak a vetkőzős leány/legénybúcsús témák.
2015. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Na abból milyen féltékenység lenne ha én hívnék táncosnőt a leánybúcsúmra és a párom nem lehet ott :D

26L

2015. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már pár lánybúcsún... de egyiken sem volt táncosfiú se hűtlenség... párom is volt már legénybúcsúkon, és azokon se voltak táncoslányok... De lehet, hogy csak mi válogattuk meg jól a barátainkat.
2015. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

A táncosok nem egyenlők a prostikkal. Egyik nemben sem.

Mi pl baráti társasággal simán rendeltünk táncosfiút barátnőnknek, nem azért, mert meg akarná csalni a párját, hanem mert oltári poén volt a "szolid" beszélgetős lánybúcsúra. :) A táncos srác tudta, hogy visszafogott banda vagyunk, senkinek nem kellett tejszínhabot nyalogatni róla vagy egyéb baromságok, ami a filmekben szokás. De ugyanakkor jó poén volt.

Fogalmam sincs, hogy a vőlegény kapott-e hasonló meglepetést, de ő is csak nevetett rajtunk utólag. :)

Bizalom, bizalom, bizalom. Házasságnál alap.

2015. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig kb. 30 nőismerősöm ment férjhez, nagyrészének volt lánybúcsúja, de egyiken sem volt csipendélfiú. A legdurvább ami történt, hogy pénisz alakú tortát rendeltek.
2015. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk nem olcsó egy táncos pasi, így szerintem nem is annyira elterjedt dolog ez itthon. A másik, hogy a dolog csak annyira fajul el, amennyire engedik. Azért a táncos macsónak is észnél kell lennie, és le kell vennie a jelekből, hogy meddig mehet el. Van akinek belefér, hogy egy szál kukiban táncol, van akinek bőven elég a tangás lejtés.

A legénybúcsún is szerintem teljesen belefér az, hogy a táncos lány köldökéből igyák a pálinkát.


Az hogy kinek mi a határ az megbeszélés kérdése. Ha vannak megkötések, akkor a pl a vőlegénynek illik megosztani ezeket az infókat a haverokkal is, hiszen ők szervezik a legénybúcsút. Persze előfordulhat mindkét oldalon, hogy a társaság kicsit vadabb bulit tervez, mert ugye nem csak a vőlegénynek/menyasszonynak szervezik a bulit, hanem maguknak is.

2015. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!