Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Barátaim kértek fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vic79 kérdése:

Barátaim kértek fel, hogy Magyarországon lévő esküvőjükön németül tolmácsoljak (feleség német). Van valakinek német fordítása polgári esküvő szövegéről, vagy annak akár részeiről? Természetesen minden esküvő más, de ha lenne néhány minta.

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá olyan fb csoportban, ahol németországi magyarok vannak.

Vagy kérd meg a felség egyik rokonát, hogy írja le neked, milyen fordulatokat szoktak alkalmazni.

2015. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy keresd meg az anyakönyvvezetőt. Nem olyan régen pont láttam ilyet élőben és szerencsétlen tolmács időnként azt se tudta hol van. Előre gyakorold be.
2015. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi - anyakönyvvezető nem túl segítőkész, a párom német, úh egy magyar mintaszöveg alapján mar megoldottuk a fordítást - csak gondoltam hatha vkinek megvan es megsporolhatunk egy kis idot.
2015. jún. 12. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!