Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mégis miért lenne elfogadhatób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért lenne elfogadhatóbb az hogy a menyasszony a chippandale péniszét fogdossa, mint az hogy a vőlegény a sztriptíztáncosnő vagináját?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi különbség nincs a kettő között, mindkettő egyformán megcsalás.

A barátaimmal a hétvégén leugortunk sörözni egy kocsmába és beszélgetésbe elegyedtünk egy "hölgy"társasággal. Az egyik barátom hamarosan nősül ezért szóba került az esküvő. Ekkor az egyik nő kéjesen azt mondta, hogy bárcsak ő is házasodna és leánybúcsúja lenne, mert a barátnői rendelnének neki egy nagyfarkú néger chippandale-t, akinek megsimogatná, meghúzogatná és megszorongatná a hatalmas farkát, miközben erről beszélt a barátnői kéjesen mosolyogtak. Erre mi azt mondtuk, hogy ha nem nyitott kapcsolatban vannak akkor ezzel megcsalná a vőlegényét. A lányok ettől olyan képet vágtak mint akik valami teljesen új dolgot hallanának. Visszakérdeztek, hogy ez mégis miért lenne megcsalás, szerintük ez csak szórakozás. Mi is visszakérdeztünk, hogy nekik hogy esne az, ha a vőlegényeik sztriptíztáncosnő pináját fogdosnák, simogatnák, ujjaznák. Erre bezzeg azonnal rávágták, hogy megcsalás és dobnák a pasit ha ilyet tenne. Mi ezután rákérdeztünk hogy mi a különbség kettő között, miért tartják eltérőnek a két esetet. Azt a választ kaptuk, hogy márpedig igenis más a két eset, mert ha férfiak csinálják akkor azt csak az erotika miatt teszik, tehát megcsalás, a nőknél viszont az erotika mellett fontos a szórakozás, ezért ha nő teszi akkor az legalább annyira poénos, mint erotikus tehát nem megcsalás. Mi erre azt feleltük, hogy csak megpróbálják racionalizálni a megcsalást amitől ők felháborodtak és dühödten elmentek.

Csak én nem értem, hogy miért kéne eltérően kezelni hogy mi számít megcsalásnak férfiaknál és nőknél? Mindkét esetben arról van szó, hogy egy kapcsolatban lévő ember másik nemi szervével játszadozik igen nagy valószínűséggel annak tudta és beleegyezése nélkül. Miért okozna az különbséget, hogy aki ezt teszi az férfi vagy nő?



2015. jún. 10. 11:54
1 2 3
 21/29 Girgoy ***** válasza:
0%
Jaj, jól van már, valaki azt írta, hogy ezek a csajok hülye p.*.csák voltak, gondoltam, én is bedobok valamit, ami hasonló, de intelligensebb beszólás. :)
2015. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Girgoy ***** válasza:

Egyébként tudod mi a leggusztustalanabb számomra ebben a sztoriban? Hogy az első csaj azért akar házasodni, hogy a leánybúcsúján egy néger farkával játszon! Csak ezért?! Örüljön az ilyen, hogy megúszta egy ilyen utólagos virtuális beszólással tőlem.


Egyébként meg: én is házas vagyok, de nem volt legénybúcsúm. Egyszerűen nem látom az értelmét. Ha én arra készülök, hogy elvegyem életem szerelmét, egyszerűen gondolni sem tudnék arra, hogy előtte szórakozzak egy idegen csajjal. Most akkor házasodni akarok vagy nem? Egyszerűen nekem a legénybúcsú/leánybúcsú alapgondolata tök érthetetlen és visszataszító. De a legénységet sem kell "elsiratni", mert a házassággal az ember előrelép.

2015. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ez a sztori számomra igazán életszerűtlen. Ezt csak valamiféle elméleti síkon tudom elképzelni. DE ha megtörtént, akkor én kérek elnézést e "nők" nevében is.
2015. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
De am egy legénybúcsú is szólhat arról h csak isztok egyet, meg vannak játékok, azt kész... :)
2015. jún. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
87%

A kérdés nyilvánvalóan csak provokáció.


Egyébként szerintem a legénybúcsú/leánybúcsú pont nem arról szól, hogy egy strippert kell fogdosni, hanem egy utolsó jó buli a haverokkal/haverinákkal. Nekem ebben a formában semmi bajom a dologgal. Farkat verni, p i n át ujjazni nyilván nem a legénybúcsún/lánybúcsún kell. Aki ott megteszi, megteszi máshol is.

2015. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek a lányok csak szivattak (direkt néger meg fogdosni, nem lepődnék meg ha csak ki akartak volna akasztani). Az ilyen nők nem akar házasodni. Vagy ha igen akkor se kell minden nőre vonatkoztatni a nézeteiket.

Én is korosztály vagyok, de egyformál elítélendőnek tartom a két dolgot.

Egyik barátnőm akar majd nekem leánybúcsót rendezni. Sajnos ő hajlik a táncos pasival az igazi féle felfogásra úgyhogy mivel a szépszó nem használt, kénytelen voltam megfenyegeni hogy a nyaka köré tekerem a kígyómat ha megteszi (fél tőlük) :P

Ígyhát megszületett a minden kényszertől mentes, gyönyörű és mindenkit kielégítő kompromisszum: paintball-ozni megyünk a leánybúcsúmon :)

Bár innen nézve lehet én nem a normális felfogásra vagyok ellenpélda...

2015. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Miért lenne elfogadhatóbb? Egyforma prosztóság Mindkét fél részéről.
2015. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Girgoy ***** válasza:
26-nál a pont! Ha egy csaj néger farkat akar fogdosni, meg kell fenyegetni, hogy "Fogdosod te majd a kígyóm farkát, azt!!!" - és el van intézve. :)
2015. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem azoknak a lányoknak csak nagy volt a szájuk. Bizonyára nem voltak józanok, és nem gondolkodtak. Szerintem csak előttetek akartak felvágni vele, hogy ők egy nagy néger farokkal is tudnának mit kezdeni. :)

Amúgy szerintem egy nőnek nem akkora élmény egy ismeretlen meztelen férfit simogatni, mint egy pasinak egy nőt. Inkább az lenne egyenlő megcsalás, ha a nőt szerelmesen ölelgetné egy férfi.

2015. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!