Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a szabadtéri esküvőről?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron szeretnénk a párommal összeházasodni, és szabadtéri esküvőt szeretnénk, persze csak a szertartást! Attól félek, hogy esni fog az eső abban a fél órában!
2010. febr. 28. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bátyáméknak másnap reggelig ott volt és nagyon jól sikerült, hangulatos volt:) Persze volt épület vész esetére:D A Lázár Lovasparkban volt
2010. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekünk 2008-ban volt szabadtéri esküvőnk.A polgári is ugyanott volt.Nekünk másfél évvel előtte kellett helyszint foglaltatnunk.Nem kell parázni annyira.Nálunk egész héten szakadt az eső,de a mi napunkon ragyogó napsütés és 22 fok volt.Úgy sem tudod megváltoztatni az időjárást...
2010. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én votlam a 2 válaszoló.nekünk is a lovasparkban volt.
2010. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szabadtéri volt és valami csodálatos.Nekünk hét ágra sütött a nap,igazán jó volt,szerintem egy szabadtéri esküvő sokkal szebb,mint a templomba.Ha erre vágytok,akkor szerintem legyen szabadtéren,és ha meg ne talán tán elered az eső,szerintem az esküvő akkor is életre szóló esemény lesz,és úgy is szép lesz.
2010. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Martonvásári Parkban is lehet esküvőt rendezni, rossz időre van termük is. Mondjuk a terem nem nagy szám, de a tóparton az esküvő valami csodálatos. Masnival díszített székek, az anyakönyvvezető és a pár a tó előtt, virágokkal díszített ív alatt, a tóban vadkacsák... Nyáron külön élmény oda kisétálni és a távolból gyönyörködni az esküvőkben.
2010. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miénk augusztus 7.-én lesz szabadtéren! Már alig várom! Biztosan gyönyörű lesz! Nekünk is fent lesz tartva a tanács terem rossz idő esetén! Ezen ne idegeskedj, ha a sors is úgy akarja, gyönyörű idő lesz!
2010. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!