Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan oldható meg a szabadtér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldható meg a szabadtéri esküvő ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Olyan 23 fős esküvőre gondoltunk. Én csak a szabadban tudnám elképzelni magát a házasságkötést, valami szép kertben. Az anyakönyvvezetőt elhívnánk.Mi kisvárosban élünk, itt akárhogy gondolkodok, nem találok ilyen szép kertet, max egy étterem-panzió kertje, de most ott legyen az esküvőnk? Az nem lehet zárt körű, mert nem fognak miattunk egy egész panziót kiüríteni, viszont ácsingózó bámészkodók biztosan lennének.

Nincs ötletem a dologra. Arra is gondoltam, hogy keresni kéne egy igazán szép kertes házat és megállapodni a tulajokkal, hogy ott tartanánk. De az elég idegen lenne szerintem, nem is a mi házunk. Vagy tartsuk a 40 km-re lévő nagyvárosban, amihez semmi közünk? Ott biztos vannak szép kastélyparkok.Ha kertesben élnénk, akkor nem lenne gond, mert megcsinálnánk a kertet addigra szépre, de lakótelepiek vagyunk. A családban sincs olyan kert ami érdemes lenne rá. Lagzi nem lenne, csak az esküvő és utána ebéd vagy vacsi, esetleg tánc. Esetleg pavilont bérelnénk, nagyobb súlyt fektetnénk a díszítésre, hogy szép legyen (mint a filmekben:))

Ti hogyan oldottátok meg, hol tartottátok a szabadtéri esküvőt, ebédet, vagy vacsit?


2011. ápr. 24. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Ugye a sátrat rossz idő esetére belekalkuláltad a kölségvetésbe? lehetőleg padlóval, hogy a tűsarkuk ne ázzanak szét.

Mert itt nem csinálhatsz esőnapot

2011. ápr. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Lagzi nem lenne, csak az esküvő és utána ebéd vagy vacsi, esetleg tánc."

Szerinted akkor mi az a lagzi? :))))


Miért kellene, hogy közöd legyen a helyhez? A házasságkötő teremhez sincs köze senkinek.

2011. ápr. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Én kibérenlék egy kis panziót.

Mondjuk én könnyű helyzetben lennék, mert tudok ilyeneket, olyan helyen is melóztam, ami direkt be is van rendezve ilyenre, hogy ott legyen az esküvő.


Azt tudnád csinálni, hogy vagy egy olyan kis helyet nézel ki, hogy a 23 fővel nagyjából tele legyen, így megérje a vendéglátósnak zártkörűvé tenni a bulit. Utánna persze vacsora, hogy fogyasztás is legyen, különben neki ráfizetéses.

Vagy elő-utó szezonban megcsinálni, akkor a legkisebb csoportnak is örülnek.

Vagy egy olyan helyet keresni, (ilyen is sok van) ahol viszonylag lezárható a kerthelyiség a ceremóniához, és van egy kis külön terem az éttermen kívül, vacsihoz, vagy eső esetére.

2011. ápr. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondold végig:

A szertartás alatt a vendégeknek ülőhelyről kell gondoskodni.Nem állhatják végig az esküvőt.

Hol főzik meg az ételt? Hol terítik meg az asztalokat? Hol fogtok táncolni? Füvön nem éppen ideális.

Ha esik az eső,hova mentek?

2011. ápr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
2011. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!