Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon furán nézne ki ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furán nézne ki ha az öcsém (14éves) kísérne be?

Figyelt kérdés

Édesapám korán elment,keresztapám nem nagyon törődött velem.Mostoha "apucival" nem vagyok túl jóban.

Egyébként öcsikém már magasabb mint én,úgyhogy nem néznénk ki furán...szerintem.De hát a szokások...:(

Szerintetek?


2010. márc. 1. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan:)Ez a nap rólad szól,legyen úgy ahogy szeretnéd:D
2010. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem miért nézne ki hülyeén? Ha te a testvéred akarod hogy bekísérjen, akkor ő fog Ez a nap rólad(rólatok) szól, és senki más véleményével a rokonságból ki mit mond hogy hogyan is néz ki ne foglalkozz vele

sok boldogságot nektek

2010. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Hova kísérne be? Az oltárhoz?


Egyébként, ha ilyen a családi helyzeted akkor nem gáz. Ő rokonod, te szereted. Ennyi.

2010. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet hülye vagyok de hova kísérne be??
2010. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Családi kapcsolatok-esküvő témakör

Hova kísérhetik ilyenkor az embert?

Oltárhoz nem?

Igaz sajna a kérdező konkrétan nem írta meg, de nem kell ehhez Scherlock Holmes-nak lenni

2010. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel rá gondoltál, úgy érzem jól kijöttök, na meg ő a legközelebbi férfi/fiú vér szerinti élő családtagod. Szerintem simán kisérhet ő be. A helyedben én is hasonlóképp döntenék.

Sok boldogságot!

2010. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. ha szereted jóba vagytok meg minden akkor semmi nincs ami megzavarná
2010. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de jó,hogy feltetted ezt a kérdést! nekem is meghalt az apukám, és annyit gondolkoztam ezen a dolgon. most már tudom, engem is az öcsém fog:) köszönöm és sok boldogságot!
2010. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj de aranyos volt az utolsó válaszoló,milyen jó akinek testvére van.Szerintem nyugodtan kísérhet az oltárhoz az öcséd.Sok boldogságot.
2010. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van. A barátnőmet is az öccse kísérte be és nagyon megható volt az egész.
2010. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!