Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslány ruha-próbához is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslány ruha-próbához is előre be kell jelentkezni?

Figyelt kérdés

Pont 10 éve voltam utoljára koszorúslány, de akkor csak odamentünk a szalonba és próbálgattunk(vidéki volt az üzlet) ami megtetszett le is foglalóztuk. Még szalagavatón se keringőztem ezért nem vagyok annyira képben. Budapesti szalonok érdekelnének.


Azért is lenne fontos, mert a testvérem külföldön van és valószínűleg azon a héten jön haza amikor az esküvő is lesz. Neki expressz kellene majd ruha, az enyémet meg intézem magamnak az nem gond.


A másik, hogy milyen ruha állna jól? 155 cm magas vagyok kb 50 kg. Viszonylag nagyobb mellekkel(70-75/D) és homokóra jellegű alkattal(90-70(?)-90-es az én méreteim, tesóm egy icipicival nagyobb darab nálam, de ugyanolyan alacsonyak vagyunk).


2015. márc. 15. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, be kell jelentkezni. Érdemes megnézni az Ázsiacenterben is, ott kölcsönözni nem, venni tudtok csak, de oda nem kell időpont.

Nem akarlak megbántani, nem vagyok teljesen tisztában azzal, hogy 155 centihez mennyi az ideális testsúly, de ha jól sejtem, akkor nem vagy nádszál vékony, ezért (és a magasságod miatt) én sellő fazont tanácsolnék, hogy picit magasabbnak tűnj.

2015. márc. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pedig vékony vagyok. a magasságomhoz ideális a súlyom. nem a nádszál vékony típus vagyok, hanem az egészségesebb fajta. xs-s es ruhákat hordok. nem tudom miről beszélsz. de köszi a választ.
2015. márc. 16. 08:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, ezért is írtam, hogy nem vagyok tisztában az ideális testsúly aránnyal a 155 cm-nél, mert én 178 vagyok és 58 kg. A lényeg, hogy a magasság miatt mindenképp sellő fazonra szavazok, de fel kell próbálni minden félét...
2015. márc. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!