Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Májusban lesz az esküvőnk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Májusban lesz az esküvőnk. Már mindent lefoglaltunk, kivéve a videóst és véges a költségünk. Sajnos erre csak 50000 Forintunk maradt. Tudtok ajánlani videósokat akik nem százezrekért dolgoznak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 17. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Rokonok, haverok közt nincs valaki, aki vállalni tudná?
2015. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem. És azt se mondanám, hogy kezdőre bízd rá, ez a nagy nap. Bár, ha a képek szépek lesznek, az azért fontosabb.

Vehetsz fel rá kölcsönt vagy megkérdezhetsz ismerőst.

Gondolom, Pest megyében házasodsz.

2015. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Annyira fontos?

Én nem kérnék fel senkit..

Bár nekünk akarattal nem volt..

Én félretenném váratlan költségekre inkább azt az 50e ft-ot.. Plusz addig van még jó pár hónap...

Plusz mindenkit a végén kell fizetni( fotőst 1 hőnappal később kellett, amikor mindent átadott)bár erre nem alapoznék, valamennyi nászajandékot azért kaptok

/ mi pluszosan jöttünk ki, nagy meglepetésünkre/

2015. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok valakitől ezt nászajándékba kérni?
2015. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A rokonok nem vállalják be a videózást, mert ők is mulatni szeretnének mi is gondoltunk már erre. Fotósunk az van és nagyon jó áron jön az esküvőnkre. csak a videós nincs sajna. azon kívül már csak a süti hiányoznak már mint az apró sütik meg a ruha de azt csak jövő január fele intézzük jah meg a csokrokat is.
2015. okt. 18. 07:27
 6/18 anonim ***** válasza:
Ennyiért legfeljebb olyat találsz akit nem érdemes megbízni.
2015. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kaptunk már 45 e ftért ajánlatot,de olyat aki csak a nyersanyagot adta volna ide.szerintem azért drága.akik szerint ennyiért nem találok videóst akkor kb mennyiért talàlhatnék?jó persze nem a százezres tételekre gondolok.
2015. okt. 18. 09:24
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

nem véletlenül kérdeztem, hogy pesti vagy vidéki vagy-e, fent mások az árak, meg nagyvárosokban....most neked egy 20 ezres városból való azt mondja, hogy 120, pesten kiröhögnek....

vagy kérd nászajándékba vagy várj, hátha pluszosok lesztek és ki tudjátok fizetni. Vagy hitel, ha nagyon szeretnél. Vagy eleve részletfizetésben állapodj meg vele, írásban. Persze nem havi 10-ről.

2015. okt. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Pest megyében Monorierdőn lesz az esküvőnk.de írtak az országból több helyről is és mind ilyen áron volt vagyis 150 e körül de kaotam 200e felettit is
2015. okt. 18. 10:45
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Általánosságban elmondható, hogy aki tisztán (adózva, tiszta szoftverekkel stb...), megfelelő felszereléssel és azt használni képes szaktudással dolgozik az egész napos esküvőre vetítve legalább 150 ezer forintot kér, vagy veszteséges.
2015. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!