Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívnátok anyukátok viszonyl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívnátok anyukátok viszonylag új párját szűk családi esküvőre?

Figyelt kérdés

Apámmal nem váltak el, évekkel ezelőtt kiköltözött külföldre és nem nagyon érdekli mi van velünk, szerintem el se fog jönni.


Anyum az új párjával fél-3/4 éve van együtt, én nem nagyon ismerem de rendes embernek tűnik és végül is anyám párja. Vannak összezördüléseik de azért megvannak.

Nem szeretném hogy rákerülne a fotókra, szakítanának (remélem nem fognak) és az esküvői képeinken ott lesz egy gyakorlatilag idegen ember..

Apám sem tud róla - szóval a fényképekről tudná meg - bár szerintem miután ő ki tudja mit csinál semmi köze hozzá.

Anyám pedig fél a véleményektől, hogy még apám nevét viseli és "pasizik" - mondjuk évek óta levelet is alig ír, a pletykás vénasszonyok meg gondoljanak, mait akarnak.



2015. okt. 27. 13:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
Nekem rossz lenne ha egy idegen ülne Anyám mellett..
2015. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is meghívnám.
2015. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
én nem hívnám el ha szűk körű esküvő max. ha már együtt élnek.
2015. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, én ezt anyukámmal beszélném meg. Elmondanám neki az aggodalmaim, és kiderül mit reagál. Lehet, hogy nem is akarja elvinni magával. Ha jó a kapcsolatotok, akkor mindenképpen beszéljetek erről, és közösen kitaláljátok hogyan is legyen.
2015. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Meghívnám, de nem ülne a főasztalhoz és nem lenne rajta az anyámmal közös családi képeken. Az, hogy tánc, mulatozás közben ott van, az mindegy, de én sem akarnám adott esetben azt nézni az elkövetkező 30 évben, hogy a beállított anyámmal készült képen ott vigyorog egy vadidegen, akivel az esküvő után 1-2 hónappal esetleg már szét is mentek... Sőt még az is lehet, hogy onnantól kezdve ki se tehetnéd a képet, mert ki tudja milyen lesz a szakítás és amúgy is, utána meg majd jön új pasi, aztán akkor meg majd azért lesz izé, hogy anyád meg még a régivel szerepel. Én ezért is vagyok úgy, hogy azért a jegyes, házas dolog más, mint ezek a pár hónapos kapcsolatok.
2015. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Én is meghívnám, hisz tényleg milyen érzés lenne szegénynek, ha nem hívnád, vagy nem lenne rajta a képeken. De az is lehet nem is nagyon akar. Szerintem is beszélj erről anyukáddal, esetleg üzend meg vele a párjának a szabályaidat pl.: Nem lehet rajta a családi képeken, vagy ilyesmi.
2015. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Kis esküvő lesz, max. 15 fővel tervezünk egy asztallal, egyébként se ültetném el az anyám mellől. Nagy esküvőnél fel se merült volna a kérdés.

Nincs sok rokonom akit egyébként meghívnék, a 10 éve nem látott nagynéni+unokatestvérek helyett inkább ő jöjjön.

Meghívom, de a családos képen tényleg inkább legyen anyám egyedül, a többi képen ott lehet.

2015. okt. 28. 11:55
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem hívnám meg. Tudom, hogy kegyetlenül hangzik, de nekem az ilyen nem családtag... De van, akinek belefér ez. Családtól függ, neked kell ezt érezni/megbeszélni.
2015. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez az ember kis túlzással nem idegenebb, mint a saját apád, aki évekkel ezelőtt kiköltözött külföldre, és sz**ik a fejetekre. Simán meghívnám.
2015. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!