Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghivnatok ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghivnatok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha van egy kozeli rokon akit a hataok kozepere nem kivantok, mert bunko, agressziv, nagyon onzo, kotoszkodik es tarsasagban mar kismillioszor lejaratta onmagat es a csaladot is, illetve a csaladi unnepket is szamtalanszor szetbarmolta. Szamos rokonnal a tettlegessegig fajult mar a veszekedese. Szamtalanszor mondta mar, hogy mennyire utal mindenkit a csaladbol. Sokszor beszelgetes es segitsg felajanlasa es igergetes utan se valtozott semmi. Viszont van egy idos nagymama, aki mar nagyon oreg es beteg, es annyi a vagya, hogy beke legyen es ott legyen az egesz csalad, amikor meghazasodik az egyetlen unokaja.
2015. ápr. 20. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Az unoka esküvője. Ha látni akarja azt a rokont is, akkor hívja meg magához. Ahogy leírod elég problémás emberről van szó, ha meghívod nagy valószínűséggel nem lesz nyugodt légkör. Izgulni fogtok, hogy ne okozzon gondot a tag. Ha alkot valamit, akkor azért szúrja el a nagy napot.
2015. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Attól tartok, hogy a nagymama vágyát lehetetlen teljesíteni, mert vagy hiányozni fog az a családtag, vagy nem lesz béke. Esetleg lehet azt, hogy az esküvőre jön, a lakodalomra nem - ennyi ideig talán tudják türtőztetni magukat a felek.
2015. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagymama sem gondolhatja komolyan, hogy ennyit ér a teljes család, ha van egy összeférhetetlen ember benne...Ha nagyon egybe akarja látni a famíliát, akkor rendezzen, vagy rendeztessen magának egy nagy szülinapi bulit, aztán oda azt hív meg, akit akar, ha a balhés rokont is,akkor őt is, igya ő a levét annak, ha nem tud viselkedni, avagy ott a teljes család, akire vágyott. Ne más ünnepét tegye tönkre, ne másnak okozzon gyomorgöcsöt az érzelmi zsarolásával, hogy ő nagyon öreg és beteg, és neki csak egy vágya van...Vágyakozzon a saját maga szervezett ünnepségen, ne a másén. Ennyi erővel az ifjú párnak is csak egy nagy napja van, amin az a vágyuk, hogy minden úgy legyen, ahogy ők szeretnék. Bocs, de ilyen esetekben, ha az enyémmel akarnák a csalánt verni, és a meghívottjaim szórakozását elrontani, akkor rohadtul nem érdekelne, hogy ki milyen öreg, meg milyen utolsó kívánságai vannak a m esküvőnket illetően....
2015. ápr. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kevésbé balhés a nagybátyám, inkább egy teljesen elszállt, beképzelt, csak a pénzről és a vagyonáról beszélni képes ember. Mamám ugyanezt szerette volna, sőt, hogy a tanúm is ő legyen, mert szerint ez a szokás, de mondtam neki,hogy nemhogy a tanúm nem lesz, de sem ő, sem pedig a családja nem lesz meghívva. Egy ideig üzengetett anyummal, hogy ő nem jön, meg fűnek-fának panaszolta a bánatát, de nem érdekelt. Évek óta nem tartjuk a kapcsolatot, kb. 1-2-szer futottunk össze mamámnál, de akkor is csak a menő vállalkozásáról tudott beszélni, szóval eszem ágában nem volt meghívni. Mamám szerintem a mai napig nem bocsátotta meg, de én nem akartam elrontani senki nem szívesen látott rokont meghívni. És szuperül sikerült a lagzink! :)
2015. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szomorú a nagyi helyzete, de annyira nem lehet önző, hogy emiatt kiakadjon... tudnia kell, hogy nincs béke, amíg az a rokon ott van. Én nem hívnám meg.
2015. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat !
2015. ápr. 21. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!