Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más is van úgy vele h soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy vele h soha nem akar meghazasodni?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele h felesleges.. És ettől nem fogják jobban szeretni egymást.. Szerencsére a pasim is így gondolja szóval ebből nem lesz problema :) légyszi ti is írjatok le ti miért nem akarok meghazasodni és hány évesek vagytok :)
2016. febr. 9. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
El tudod képzelni,hogy 50 évet éltek le együtt házasság nélkül vagy pont az lenne a lényeg,hogy senkivel nem tervezel túl sokáig együtt maradni?
2016. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De együtt szeretnék maradni csak hazassag nélkül
2016. febr. 9. 16:30
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Én is így állok a témához.. csak egy papír, nem jelent semmit, nem változtat semmit, pláne a mai világban.


A barátomnak viszont fontos. Mivel nekem semmi jelentősége a házasságnak, neki viszont az, így nemsokára összeházasodunk (2 tanúval, hűhó nélkül). Konfliktust nem okozott, nem kapálózom kézzel-lábbal a házasság ellen (miért is kéne, hisz elvileg semmin sem változtat :)), így is, úgy is vele szeretnék élni a továbbiakban, őt pedig boldoggá teszi.


Nem így terveztem, de nem mindig alakulnak úgy a dolgok, mint ahogy az ember gondolja :)

2016. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Mi meg szeretnénk házasodni, de ez még idő kérdése. Isten színe előtt is ki szeretnénk mondani az igent ünnepélyes keretek között.


ő 31F, én 25N

2016. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon jó válasz kedves hármas.:)
2016. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4 es mindenki másképp gondolja és ezzel nincs is semmi bajom.. De általában akik hazassagot akarnak mindig megvetoen néznek ha azt mondom h én nem akarok..
2016. febr. 9. 16:41
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A hosszantartó, monogám kapcsolatok híve vagyok, de nem tartom fontosnak az esküvőt. Persze, ha megkéri a kezem, és úgy érzem, akkor igent mondanék, de csak kéttanús polgári esküvőt szeretnék. Lagzi, fehér ruha, templom, vendégek nélkül.
2016. febr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%

A legtöbb kapcsolat nem tart örökké. Felesleges jogilag összeláncolni magunkat.

Én tuti soha nem fogok férjhez/feleséghez menni :)


26/l

2016. febr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

Nekem se fontos szentimentális értelemben, nem gondolom, hogy ettől jobban szeretné egymást bárki, bár jelzésértékű, mert akárki kezét általában nem szokás megkérni. Szóval mindenképp egy plusz dolog.

És nem baj az sem, ha egy pár hivatalosan is együtt van, nem egy nemlétező Isten miatt, hanem mert jogilag előnyösebb.

2016. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

Azért lett lepontozva a válaszom, mert én kilógok a sorból?

Emberek, azért mert én házasságpárti vagyok és nem félek ezt kinyilvánítani egy ilyen kérdés alatt, ezért ti, vagy aki tette, gyáva módon lepontozott, mert nekem MÁS a hozzászólásom, mint a "birka" (bocsánat a kijelentésért) többieknek.


Kérdező, nem ítéllek el, mindenki maga dönti el, hogy mit szeretne. Csupán kinyilvánítottam a véleményemet és hát ezt kaptam. Gratulálok nektek, magyar emberek!

2016. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!