Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire ritka az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka az, hogy egy nő nem akar megházasodni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és évek óta úgy gondolom, hogy nem szeretnék megházasodni, sőt gyerekeket sem szeretnék, mivel nem igazán szeretem őket.

Más is van így ezzel? Vagy ha egy mindent elsöprő szerelem rámtalálna, (amit kizártnak tartok) akkor ez változna?



2014. aug. 14. 14:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%

Az összes barátnőm meg akar házasodni, pedig budapestiek, diplomásak, okosak, függetlenek, szóval igazából a szerelmen kívül nem származik más érdekük a házasságból.


Én is meg akarok házasodni, mondjuk nem minden áron, de ha összesodor a nagy ővel az élet, akkor hozzá szeretnék menni gyerekvállalás előtt.


Nem tudom, változhat-e, ez olyan, hogy sose merült fel bennem, hogy nem akarok megházasodni, a gyerekben kicsit kételkedem, hogy akarok-e.


27N

2014. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Semennyire sem ritka a mai világban.

Sőt, régen is volt, csak őket aztán rákényszerítették, ha tehették.

2014. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
60%

Én régen nagyon házasságpárti voltam, de volt egy jóóó nagy csalódásom, plusz látom a munkahelyemen a nálam 5 évvel idősebb nőket milyenek. Nem akarok ilyen lenni...


25\N

2014. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Én a gyerek-kérdésben biztos vagyok. Nem szeretem őket, sok velük a gond, szóval nekem tuti, hogy nem lesz.


Az esküvőre biztos nem fognak kényszeríteni. Csak például anya is azt kérdezte, hogy vénlány maradsz?

Nem hiszem, hogy képes vagyok megfelelő módon szeretni, vagy csak az eddigi párjaim nem tudtak annyira elbűvölni. De ha egyszer mégis szerelmes tudnék lenni, talán változna a véleményem, egyébként nem hiszem.

2014. aug. 14. 14:21
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Én sem akarok.
2014. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Elég gyakori szerintem, nagyon sok ilyet ismerek, és én is így vagyok ezzel. Nem értem minek a házasság, felesleges kiadás egy papírért, a gyerek meg csak nyűg és mellette már semmit nem lehet csinálni szinte. 30 éves vagyok, van egy imádni való párom, és jól megvagyunk kettesben. Nyáron végig nyaralgatunk, télen is el tudunk menni, meg utazgatni, stb. Nekem ezek a fontosak. Meg a munka, tanulás is persze.
2014. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
#6-os, ugyanígy gondolkozok én is! :D Csak az én szívem még nem igazán dobogtatta meg senki. Vagy nem működik és velem van a baj, vagy nem a megfelelő emberekkel találkoztam.
2014. aug. 14. 14:25
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

Elég sok nő (és férfi) gondolja ezt így.

Ezt sokan természetellenesnek gondolják, pedig valahol természetes.


Túlszaporodás van és ez a meddőségek számában illetve a gyerek utáni vágy hiányában jelenik meg.


Erről lehetne elég hosszan értelmesen és kevésbé értelmesen vitázni, mi miért van.

A lényeg, hogy ez manapság már nem ritka és nem véletlenül.

2014. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Megházasodni én sem szeretnék. A gyerekkel kapcsolatban még gondolkodok.

A mai világban ez nem ritka, egyre többen döntenek úgy, hogy nem mennek férjhez, és gyereket sem akarnak.

28/N

2014. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Én se akarok megházasodni, egyszerűen nem vágyom erre a szerepre, és azt ezt követő elvárásokra. Nem szeretem, ha kiszámítható mederben folyik az életem, szeretem a spontaneitást, na ez ezek mellett a "terhek" mellett, teljesen elveszne, ahogyan az én egyéniségem is.

Egyébként 9-es, szerintem azt a kérdést nem kellene ide keverni, nem volt a hölgy szociopata (egyáltalán tudod, hogy mit jelent az? Szerintem nem, mondjuk gyakorin ezt a kifejezést ugyanúgy használják mindenre mint a pedofilt), szépen letisztázta a párjával, hogy nincs gyerek, nincs házasság, erre a kedves párja a barátaik előtt hozva a nőt full kellemetlen helyzetbe, megkérte a kezét. Ettől én is a hajamat tépném.

2014. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!