Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit tennétek/mit szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek/mit szokás tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A testvérem meghívott minket(én+a szüleim)de nincs pénzünk három embernek ruhát venni,leutazni és szállást fizetni ott.

2016. febr. 10. 11:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Minek hivott meg ha nem lehettek a lakásban, ha nem is vagytok igazi család?


Ezen nem gondolkodnek, az o szegénységi bizonyítványa ha a családja nem lesz ott mellette

2016. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, azt az üres szobájukat a nászéjszaka miatt nem akarnák oda adni. Legalábbis én ezt gondolom. Valahol ezt akár még meg is lehetne érteni, de ahhoz az kellene, hogy hajlandó legyen cserébe egy hotelszobát, vagy panziót kivenni nektek. Ez így nagyon gáz. Én azt mondom, hogy biztosan nehéz szívvel, de a helyetekben elengedném ezt a dolgot. Ha neki fontos lenne, hogy ott legyetek, akkor segítene. Nem vagyok gazdag én se, de amikor nekem esküvőre telt, akkor telt arra is, hogy a rászoruló családtagoknak segítsek abban, hogy eljussanak az esküvőmre.
2016. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!