Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit lehet nászajándékba venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet nászajándékba venni egy közeli rokonnak, ha nincs túl sok pénzünk?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mennyi van kb.?

A lakásukba lehet esetleg valami ízléses szép dolgot venni, lámpát pl., vagy kérjetek el tőlük valahogy egy közös fotót, nagyítsátok ki, kereteztessétek be, ez nagyon szép ajánék tud lenni.

2008. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy addigra 38 hetes terhes leszek , ha minden jól megy és ugye rengeteg kiadásunk lesz és van a babára. Plussz még ez sem egy elhanyagolandó szempont, hogy még olyan alkalmi ruhára is kell költenem amibe beleférek. Tehát maximum 5-10 ezer lenne a keret.
2008. szept. 19. 19:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én jól megjártam mert nekünk mindenki képet , szobrot meg kutyafüle porfogót vett,aztán nem volt egy pohárkészletem,étkészletem stb...

Pohárból sose elég ! Beszéljétek meg velük , hogy mire lenne szükségük , vagy kérdezd ki a pár valamelyikének anyukáját , hidd el ezzel többre mennek mint egy képpel !

2008. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Vegyél emlékalbumot a lagzira! Lehet kimondottam ilyen vendégkönyvet kapni. Az a lagzin körbejár, mindenki beleír, és csodás, személyes emlékké válik! Te már eleve beleírhatsz valami szépet.
2008. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az emlékalbum se hülyeség, de ezt csak úgy mellékesen add, ez szerintem nem elég "számos".

Szerintem is jobb lenne megkérdezni, fontosabb, hogy örüljenek az ajándéknak, mint hogy meglepetés legyen. A porfogókat én is rettenetesen utálom. Most akarom elvaterázni 1 Ft-os alapon a lakásban található vackokat.

2008. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
nekünk sikerült 8ezer.ft-ért kristálypoharat venni, 6 db os. szerintem szép ajándék,én is ovatosan bánnék a disztárgyakkal, nem biztos hogy egyezik az izlésetek,de például egy frankó botmixerre mindig szükség van, mi pl kaptunk azt is és azóta is nagy hasznát veszem, vagy ahogy elöttem mondták étkészlet, pohár azt én is sokat kaptam, a szépeket megtartottam a többit anya és anyosnak adtam,vagy melegszengvics sütő, gofrisütő, 10 ezerért kenyérsütőt is kaptok már, garit nem kell odaadni ne lássák az árat, ha gond van majd nálatok megtalálják a papirt. remélem segitettem.
2008. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy a házasulandó pár együttélt-e már vagy csak most fognak összeköltözni... Ha együttéltek akkor valószínűleg mindenük megvan. Tök fölösleges tányérkészletet vagy pohárkészletet venni, hiába van már nekik, de mégiscsak a saját ízlésükkel akarják kialakítani az otthonukat...

Szerintem pénzt adj nekik! Úgy szokták számolni, hogy személyenként minimum 5000fotint, ez fedezi a vacsorát. Adjatok nekik ketten 10ezer forintot, ezzel kiegyenlítitek a "számlájukat". Mivel közeli rokon biztos tudják, hogy nem álltok jól anyagilag és nem fognak megharagudni, hogy nem adtok sok pénzt.

2008. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg befizetni őket valami klassz közös programra? Mi pl. egyszer kaptunk két jegyet masszázsra (nem szexmasszázsra gondolok!!), nagyon klassz volt!

Lehet ajándékutalványt is adni, abból azt vesznek, amit akarnak.

2008. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Barátnőm lagzijába többen vettek gofri vagy szendvicssütőt,esetleg olajsütőt.Ezek nem olyan drágák.Ilyen háztartási gépekbe az a jó hogy nem tudják az árát,mivel sok különbség van 2 márka között,biztos nem fognak utánanézni.Vannak ezek az étkészletek bőröndbe,piacon olcsón be lehet szerezni.Az éjjelilámpa se rossz ötlet szerintem.
2008. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Ne aggódj amiatt, hogy nincs nagy keret az ajándékra, egy nagy pocakos kismamától senki nem várja el, hogy nagy költségekbe verje magát, szerintem mindenki tisztában van vele, hogy egy gyerekvállalás mivel jár...

Ami a nászajándékot illeti, bizony mi a pénznek örültünk leginkább. Kaptunk egy csomó felesleges vackot, meg olyan tárgyakat, amik rondák, nem tetszenek, viszont megszabadulni sincs szívünk tőlük, hiszen mégiscsak a rokonok ajándékai. Így a tárolóban a helyet foglalja az ízléstelen váza, ronda mintájú műszálas ágynemű, stb. Vásárlás előtt ezt is gondoljátok át.

2008. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!